Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?
To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie...

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej...

Wydało się! Śliczna Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To dzięki niemu wygląda jak bogini!
Wydało się! Śliczna Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To dzięki niemu wygląda jak bogini!

Wydało się! Śliczna Jennifer Aniston stosuje środek za 50 złotych! To...

Wydało się! Śliczna Jennifer Aniston stosuje środek za...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka
Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna Mucha, Julia Wieniawa, Hanna Lis, Marcelina Zawadzka

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Anna...

Ponad 40 gwiazd na pokazie Paprocki & Brzozowski:...

Dziś środa, 23.05.2018

Meghan Markle zadała szyku na oficjalnym wystąpieniu! Przed ślubem robi się coraz piękniejsza! Tylko czy taka stylizacja przystoi przyszłej księżnej?

Meghan Markle w czarnej sukience


Meghan Markle w czarnej sukience na oficjalnym przyjęciu

Książę Harry i Meghan Markle bez wątpienia mają bardzo pracowity tydzień. Para wybrała się na przyjęcie pod hasłem Women’s Empowerment w Londynie, organizowane przez sekretarza spraw zagranicznych Borisa Johnsona. Przyjęcie było częścią spotkania przywódców Wspólnoty Narodów, na którym Meghan i jej ukochany są oficjalnymi wysłannikami rodziny królewskiej. Miało na celu promować równość płci na świecie i edukację dziewczynek w biednych krajach.

Meghan wyglądała naprawdę niesamowicie w swojej kreacji, dzielnie stawiając czoła wysokiej temperaturze. Zdecydowała się na czarną sukienkę do kolana od Black Halo – model Jackie O – z asymetrycznym dekoltem i zabójcze szpilki z paseczkami za kostkę. Sukienka nie jest tania, bo kosztuje około 2,5 tysiąca złotych, ale występuje w różnych kolorach więc każda wielbicielka i wierna naśladowczyni stylu Markle z odrobiną gotówki znajdzie coś dla siebie.

Do swojej stylizacji Meghan wybrała nieco mocniejszy makijaż niż zwykle – jasna szminka w różowym odcieniu, ciemny brązowy cień i mocno rozjaśnione kości policzkowe wyglądały wyjątkowo wytwornie i ożywiały utrzymany w ciemnych kolorach look. Warto również zwrócić uwagę na 18-karatowe kolczyki z białego złota z diamentami od Plaisirs de Birks, których wartość wynosi około 6 tysięcy złotych. Eleganckie i dyskretne, ale doskonale świadczące o jej pozycji.

Stylowa, poręczna kopertówka zapięła stylizację na ostatni guzik. Pytanie tylko co królewski protokół powie na brak rajstop u przyszłej księżnej, które – wedle reguł – powinna mieć.

Jak wam się podoba? Przed ślubem robi się coraz piękniejsza!

Priyanka Chopra w zaskakujących słowach skomentowała Meghan Markle! Tego chyba nikt się nie spodziewał

Meghan Markle w zabójczych szpilach na oficjalnym spotkaniu. Przed ślubem wystylizowała się na seksbombę!

HOT! Polak został oficjalnym fotografem na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle!

Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?Komentarzy: 4


Anna | 22 kwietnia 2018, 14:43

Wygląda staro i jest brzydka. Nie wiem dlaczego ktoś się rozczula nad jej „urodą „?


Janny | 20 kwietnia 2018, 16:38

Po co Meghan Markle miałaby kupować opalone rajstopy, kiedy trzeba się pochwalić prawdziwym jasnym kolorem skóry na nogach ? Ona akurat nie ma owłosionych nóg, taka cecha więc


GdzieWesele.pl | 20 kwietnia 2018, 15:02

Piękna z niej kobieta! <3


Lu | 20 kwietnia 2018, 14:37

Ślicznie, świeżo, stylowo..Kate może się schować


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×