Szukaj

Odważna ciążowa stylizacja Meghan Markle przyprawi Elżbietę II o ból głowy. Takich rozcięć nie nosiła nawet przed ślubem!

Meghan Markle w odważnej ciążowej kreacji

Meghan Markle w odważnej ciążowej kreacji

Meghan Markle w odważnej sukience na Fraser Island

Meghan Markleksiążę Harry kontynuują swoją podróż po zagranicznych dominiach Wielkiej Brytanii. Ciężarna księżna Sussex i jej mąż w 16 dni odbędą 76 mniej lub bardziej oficjalnych spotkań w czterech różnych krajach po drugiej stronie globu. Na razie wygląda na to, że idzie im doskonale – witają ich tłumy, a w mediach pojawiła się do tej pory jedna mała wzmianka o wpadce Meghan z udziałem telefonu komórkowego. Księżna może jednak stać przed nieco większym zamieszaniem.

Podczas wizyty na Fraser Island Meghan pojawiła się w bardzo odważnej stylizacji. Nie od dziś wiadomo, że epatowanie ciałem w jakikolwiek sposób jest w rodzinie królewskiej surowo zabronione. Im bliżej tronu i królowej Elżbiety II, tym większy nacisk na szanowanie tradycji, bycie skromnym i cnotliwym. Jako żona księcia Harry’ego Markle powinna o tym pamiętać, ale podczas królewskiego tournee pozwoliła sobie na więcej.

Pojawiła się w pięknej, zwiewnej sukience w szaro-białe pasy, uszytej z lekko prześwitującego materiału. Kreacja na cienkich ramiączkach odsłaniała ramiona i plecy księżnej oraz odważnie eksponowała dekolt. Najwięcej sensacji wzbudziło jednak rozcięcie z boku sukienki, sięgające połowy uda i odsłaniające nogi ciężarnej Meghan. Nawet ciążowy brzuszek, który gładziła co jakiś czas, nie odwrócił uwagi od tego faktu.

Myślicie, że brytyjska prasa znów będzie próbowała zjeść ją żywcem?

Thomas Markle znów wbił księżnej Meghan bolesną szpilę! Skomentował ciążę w dwuznaczny sposób!

Ciężarna Meghan Markle i książę Harry w dresach i adidasach podczas zawodów żeglarskich w Sydney! [DUŻO ZDJĘĆ]

Meghan Markle i książę Harry są zasypywani prezentami! Nie wszystkie z nich mogą jednak zatrzymać


Meghan Markle w ciąży i książę Harry na królewskim tournee

Meghan Markle w ciąży i książę Harry na królewskim tournee

Meghan Markle w ciąży i książę Harry na królewskim tournee

Meghan Markle w ciąży i książę Harry na królewskim tournee

Ciążowy brzuszek Meghan Markle

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×