Szukaj

Śliczny uwodziciel pozwolił sobie na śmiały gest wobec Meghan Markle! Nic dziwnego. Wyglądała przepięknie

Meghan Markle od kilku dni przebywa w Wielkiej Brytanii. Tam pełni swoje ostatnie zobowiązania wobec rodziny królewskiej. W Robert Clack School wyglądała przepięknie. I zyskała wielbiciela.
Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle i Harry pojawili się w Wielkiej Brytanii pierwszy raz od momentu, kiedy zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Pozostało im kilka zobowiązań, ostatecznie pożegnają się 31 marca. Księżna zachwyca na każdym kroku, a kiedy pojawiła się w Robert Clack School wyglądała przepięknie i zyskała wielbiciela.

Jak wyglądała Meghan Markle w Robert Clack School?

Meghan Markle odwiedziła Robert Clack School w Dagenham we wschodniej części Londynu. Udała się tam, by uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet. Wyglądała zjawiskowo w czarnych spodniach, białym topie i beżowej, klasycznej marynarce, która została uszyta z mięsistej tkaniny. Do tego dobrała czarno-bezowe szpilki i bardzo oryginalna torebkę w plecionki. Włosy pozostawiła rozpuszczone. A co ważniejsze uśmiech nie schodził z jej twarzy i naprawdę błyszczała.

Kiedy skończyła swoje przemówienie, zaprosiła na scenę jednego z uczniów – przewodniczącego szkolnego samorządu. 16-letni chłopak skradł show i dostał ogromne brawa.

Aker Okoye wchodząc na scenę podał rękę Meghan i na powitanie dał jej buziaka w policzek. Zaskoczona Meghan była jednoczeście rozbawiona sytuacja i zachowaniem uroczego nastolatka.

Ona naprawdę jest piękna – powiedział Aker.

Wygląda na to, że księżna zyskała kolejnych fanów, a nawet jednego wielbiciela. Nie ma wątpliwości także, że każde jej publiczne wystąpienie wzbudza wiele emocji. Sama Meghan Markle wygląda na zrelaksowaną i szczęśliwą jak nigdy przedtem. Najwyraźniej perspektywa opuszczenia rodziny królewskiej poprawia jej nastrój.


Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle - Robert Clack School

Meghan Markle - Robert Clack School

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×