Szukaj

Ekstremalnie elegancka Meghan Markle promuje swoją kolekcję ubrań. Klasa sama w sobie

Meghan Markle promuje swoja marek

Meghan Markle promuje swoja marek

Meghan Markle promowała ubrania własnej kolekcji. 12 września rzeczy trafiły do sklepów - są dostępne m.in. w sieciówce Marks&Spencer.  Zobacz, jak księżna wyglądała podczas akcji promocyjnej.

Meghan Markle cieszy się ogromną popularnością wśród fanów rodziny królewskiej. Obserwują jej stylizacje i potem starają się je naśladować. Ubrania, w których pojawia się księżna, błyskawicznie znikają ze sklepowych półek. Księżna postanowiła to wykorzystać w szczytnym celu i w kooperacji z Jigsaw, John Lewis & Partners, Marks & Spencer i Mishą Nonoo, zaprojektowała kolekcję ubrań, a zysk z ich sprzedaży ma pójść na jej fundację Smart Works.

Zobacz: Czego Markle żąda od firmy PR? Wyciekła cała lista wymagań. Zaczyna się od poprawienia wizerunku w USA

Meghan Markle promuje własną kolekcję ubrań

Księżna zaprojektowała ubrania i dodatki. Pierwsze z nich już można kupić w sklepach marki Marks&Spencer i John Lewis. Sama preferuje klasyczną elegancję i taka też jest jej kolekcja. Meghan swoimi codziennymi stylizacjami najlepiej promuje projekt.

Została sfotografowana w klasycznej, śnieżnobiałej bluzce koszulowej Mishy Nanoo, czarnych garniturowych spodniach Jigsaw i z brązowymi dodatkami: prostym paskiem Ralpha Laurenta i szpilkami Jimmy Choo. Do tego rozpuszczone włosy i delikatna biżuteria. Czysta, prosta elegancja.

Dodatkowym smaczkiem oraz hołdem złożonym Dianie jest to, że Meghan założyła jej kolczyki. Nigdy nie zapominamy,  że matka Harry’ergo także wspierała takie inicjatywy.

Strój, jaki wybrała Meghan wprost nawiązuje do celu, jaki przyświeca kolekcji, bo nadaje się świetnie na oficjalne okazje i rozmowy o pracę – procent z zysku przeznaczony zostanie na wsparcie projektu księżnej Smart Works, aktywizacji zawodowej kobiet, wykluczonych z różnych powodów z rynku pracy.

Zobacz: Markle na US Open 2019 pokazała, że pamięta o mężu i synu. Zdobyła się na niezwykły gest

Meghan Markle, kolekcja ubrań dla sieciówek – co już można kupić?

Od 12 września w Marks&Spencer można kupić Smart Set Dress, która kosztuje niecałe 20 funtów (około 97 zł). To sukienka, która nie wymaga prasowania. Jest prosta i ma dekolt w kształcie litery V, czyli będize odpowiednia na każda figurę. Jest dostępna w kolorach: niebieskim, czarnym i czerwonym. Jest ona jednym z elementów kolekcji Meghan. Na stronach Johna Lewisa z kolei, można nabyć torbę, która jest idealna na każdą okazję: do pracy, na randkę czy na spotkanie z przyjaciółkami. Wykonana jest z delikatnej skóry, przez co jest lekka i praktyczna. Dostępna jest w dwóch kolorach: brązowym i czarnym.

Zobacz: Ustawka u Ellen? Materiał z wizyty u Meghan Markle oburzył fanów rodziny królewskiej. Poszło o księżną Kate


Meghan Markle promuje kolekcje ubrań

Meghan Markle promuje kolekcje ubrań

Meghan Markle - kolczyki księżnej Diany

Meghan Markle - kolczyki księżnej Diany

Meghan Markle promuje kolekcje ubrań

Meghan Markle promuje kolekcje ubrań

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×