Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

To ohydne! Amerykanie porównali świąteczną stylizację Meghan Markle do… Zdecydowanie wolimy poczucie humoru polskich internautów

Meghan Markle kupa


Świąteczna stylizacja Meghan Markle została skrytykowana

Meghan Markle wdraża się teraz w życie członkini rodziny królewskiej, co wcale nie jest to proste. Meghan jest podobno wykończona stresem jaki przeżyła podczas świąt z Windsorami, a ilość reguł i zasad według których musi postępować, sprawia że przyszła księżna czuje się nieco niepewnie i boi każdego publicznego wystąpienia.

W Boże Narodzenie, zgodnie ze zwyczajem, cała rodzina królewska po śniadaniu udała się na mszę do kościoła w Sandringham. Meghan wystąpiła w beżowym płaszczu, brązowych botkach i nietuzinkowym, brązowym toczku na głowie. I to właśnie nakrycie głowy przyszłej żony Harry’ego wzbudziło mnóstwo emocji wśród internautów!

Na Twitterze komentujący piszą o podobieństwie kapelusika do… „poo emotikon” (czyli ikonki przedstawiającej uśmiechnięte ekskrementy), a z kolei polscy obserwatorzy porównali Meghan do… ludzika z żołędzi, jakie wszyscy robiliśmy jako dzieci.

Waszym zdaniem bardziej żołędziowy ludzik czy… brązowy emotikon?

Na te zdjęcia czekali wszyscy! Pierwsze wspólne wyjście ciężarnej księżnej Kate i Meghan Markle! Świąteczny pojedynek na stylizacje wygrała…

Meghan Markle jest umęczona świętami w rodzinie królewskiej. Nie tak wyobrażała sobie Boże Narodzenie w pałacu

Cała rodzina królewska na świątecznym spotkaniu w Pałacu Buckingham. Meghan Markle z Harrym czy Kate z Williamem? Która para wyglądała lepiej?

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 3


Gość | 28 grudnia 2017, 13:45

to na głowie brzydkie, reszta ok


Bika | 28 grudnia 2017, 02:41

Moim zdaniem wcale nie jest tak źle. Swoją drogą… Może zazdroszczą jej figury. Zamiast sami uszyć tyłek, zacząć stosowac iqacai, diete i dopiero wtedy jak sami będa idealnie to wtedy niech oceniają innych.


talia | 27 grudnia 2017, 22:58

tak czy siakurody brak


Dodaj komentarz
×