Szukaj

Ciążowy brzuszek Meghan Markle na pierwszym planie! Podkreśliła go boską wieczorową kreacją!

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem na przyjęciu na Fidżi

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem na przyjęciu

Meghan Markle i książę Harry kontynuują swoją królewską podróż i wyglądana to, że na razie radzą sobie naprawdę świetnie. Do tej pory w kontekście “wpadki” mówiono jedynie o telefonie komórkowym, który Meghan miała w dłoni podczas jednego ze spotkań. Poza tym drobnym szczegółem, wszystkie oficjalne wizyty i spotkania idą jak po maśle, a księżna z dnia na dzień promienieje coraz bardziej. To bez wątpienia zasługa ciąży, którą książęca para ogłosiła 15 października.

Po opuszczeniu Australii, w której Meghan i jej mąż spędzili niemal tydzień, para udała się do następnego przystanku na trasie – wylądowała na Fidżi 23 października. Rano, gdy witano ich na lotnisku, Meghan miała na sobie jasną i bardzo skromną sukienkę, elegancki toczek z siateczką i niewysokie szpilki, do których dobrała czarną kopertówkę. Wieczorem, na przyjęciu, zachwyciła suknią.

Markle zdecydowała się na kreację od australijskiego projektanta, Zimmermanna, w odcieniu głębokiego błękitu. Kreacja sięgająca samej ziemi, z trenem udrapowanym na ramionach jak peleryna, przepięknie kontrastowała z rozpuszczonymi ciemnymi włosami, delikatnym makijażem i diamentowymi, okazałymi kolczykami. Największą sensację wzbudził jednak wystający ciążowy brzuszek, który Meghan podtrzymywała cały wieczór.

Widać go było jak na dłoni, a księżna nieustannie gładziła krągłości dłonią i wciąż się uśmiechała. 😉

Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze nigdy. Nie popisała się pierwszego dnia wizyty na Fidżi

Thomas Markle znów wbił księżnej Meghan bolesną szpilę! Skomentował ciążę w dwuznaczny sposób!

Horror u Beckamów! Okradziono ich willę, gdy bawili się u Meghan i Harry’ego! Są zdjęcia z miejsca włamania!


Co sądzisz o tej stylizacji Meghan Markle?

×