Szukaj

Meghan Markle do RPA włożyła sukienkę, która w godzinę zniknęła ze sklepów! Jest piękna, ale my pokochaliśmy jej buty

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli oficjalną wizytę w Afryce. Zabrali ze sobą Archiego, który będzie im tam towarzyszył. Pierwszego dnia poszli w szalone tańce z miejscowymi w miasteczku Nyanga. Księżna, jak zawsze zachwyciła wyglądem.
Meghan Markle w Afryce

Meghan Markle w Afryce

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli swoją oficjalną, od dawna zapowiadaną wizytę w Afryce. Jest to też pierwsza tak długa podróż małego Archiego. Pierwszego dnia księżna od razu zachwyciła stylizacją.

Zobacz: Meghan Markle w luźnej stylizacji przyłapana na US Open. Myślała, że nikt jej nie zauważy?

Meghan Markle w RPA. Jaka stylizacja?

Meghan Markle na wizytę w Nyanga w Republice Południowej Afryki, groźnie nazywanym miasteczkiem morderstw, wybrała lekką czarną sukienkę z białym nadrukiem z butiku MayaMiko, a która została wykonana w Malawi, ceny kształtują się tam od 39 do 120 funtów, a kreacja, którą nosi księżna już została wyprzedana! Kopertowy krój i zwiewny materiał sprawiły, że kreacja delikatnie opływała zgrabną figurę Meghan. Księżna wyglądała zjawiskowo, kiedy z uśmiechem kroczyła w wybranej sukience.

Jednak naszą uwagę przyciągnęły jej buty, bo nie dość, że idealnie dopasowane do stylizacji, to jeszcze piękne, no i wyglądają na bardzo wygodne, co z pewnością też się liczy podczas oficjalnych wizyt. Czarno-białe espadryle Castaner można nabyć za jedyne 350 złotych. Wspaniały wybór.

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry – wizyta w RPA

Zobacz: Ustawka u Ellen? Materiał z wizyty u Meghan Markle oburzył fanów rodziny królewskiej. Poszło o księżną Kate

Meghan i Harry w Nyanga

Książęca para radośnie, w rytmie tańca, powitała Afrykę. Megahn i Harry roześmiani dołączyli do mieszkańców miasteczka i oddali się beztroskim pląsom. Miło było patrzeć na tak zrelaksowanych młodych ludzi.

Oprócz zabawy, zostały tam też poruszone poważne tematy, takie jak przemoc wobec kobiet, co jest szczególnie bliskie sercu księżnej. Meghan pierwszy raz publicznie powiedziała o sobie, że jest kolorową kobietą, że odczuwa wspólnotę z miejscowymi.

Para książęca została bardzo ciepło przyjęta, podkreślano ich szczerość i prawdziwe zainteresowanie rozwiązaniem wielu problemów dotykających tę część globu.

Zobacz: Ekstremalnie elegancka Meghan Markle promuje swoją kolekcję ubrań. Klasa sama w sobie


Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle i książę Harry - wizyta w RPA

Meghan Markle - wizyta w RPA

Meghan Markle - wizyta w RPA

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×