Szukaj

Meghan Markle wie, jak rozpalić wyobraźnię mężczyzn. Wszystko dzięki bieliźnie za 450 złotych!

Meghan Markle przed ciążą niejednokrotnie zachwycała idealną sylwetką, w której nie było ani odrobiny tłuszczu. Okazuje się, że to jednak nie zasługa diety czy genów, a prostej sztuczki, którą stosuje księżna. Zobacz co takiego robi. 
Meghan Markle - figura

Meghan Markle stanowi inspirację dla wielu kobiet na całym świecie. Fanki są zachwycone nie tylko ubiorem, ale także doskonałą figurą żony Harry’ego. Chociaż przez długi czas wiele osób sądziło, że księżna swoją nienaganną sylwetkę zawdzięcza odpowiedniej diecie, okazuje się, że… księżna sięga po bieliznę wyszczuplającą!

Markle nie wybiera jednak modnych wśród gwiazd spanxów, a bieliznę modelującą firmy Heist. Informację tę potwierdzili dziennikarze Harper’s Bazaar. To oni dotarli do osoby związanej z tą marką, która przyznała, że rzeczywiście księżna się u nich ubiera:

Wiemy, że Meghan Markle jest jedną z tysiąca kobiet, które noszą naszą bieliznę i wspiera naszą markę – powiedziała Darby Shire.

Żona Harry’ego wybiera body w neutralnych odcieniach bieli, czerni i beżu. To one pasują do niemal każdej stylizacji w jej szafie i sprawiają, że Meghan prezentuje się nienagannie. Obecnie produkt jest dostępny w sklepach i kosztuje 95 funtów (niecałe 455 złotych). Z pewnością jednak lada moment zostanie on wyprzedany.

Zobacz: Meghan Markle właśnie została nową naczelną “Vogue’a”! Wprowadzi w piśmie mnóstwo zmian! Co na to Anna Wintour?

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry przekazali wzruszającą wiadomość. Chodzi o ich syna Archiego Harrisona

Zobacz: Księżna Kate w żółtej stylizacji w cieniu  Markle zmierza na urodziny królowej Elżbiety II. Zażegnały konflikt?


Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?

×