Cały świat oszalał na punkcie tych stylizacji Meghan Markle. Oto jak ubiera się od kiedy została księżną Sussexu [DUŻO ZDJĘĆ]

Meghan Markle stylizacje

Meghan Markle stylizacje

Stylizacje Meghan Markle jako księżnej

Zanim Meghan Markle stała się księżną Sussexu, była rozchwytywaną amerykańską aktorką. Rola w super popularnym serialu Suits zapewniła jej uwagę mediów, a prowadzenie bloga i udzielanie się w akcjach charytatywnych jedynie ją podsycało. Jej styl również sprawiał, że oczy wszystkich wodziły za nią gdy tylko wchodziła do pokoju. Krótkie sukienki, głębokie dekolty, mocne wycięcia na plecach… Markle była seksbombą z pierwszej ligi. A później przytrafiła jej się rodzina królewska.

Ślub z księciem Harrym niewątpliwie był ogromnym awansem społecznym. Otworzył też przed Meghan nowe możliwości, które w jej „poprzednim” życiu byłyby nieosiągalne. Niestety, nie ma nic za darmo. Markle musiała kompletnie zmienić nie tylko swoje zachowanie, ale również styl ubierania. Od ślubu, który odbył się 19 maja w St George’s ChapelWindsorze, stylizacje świeżo upieczonej księżnej diametralnie się zmieniły.

Nie ma już dekoltów, odsłoniętych pleców, krótkich spódniczek i seksapilu. Jest szyk, elegancja, subtelność i nutka pruderii. Królewski protokół nie zna litości – Meghan musi się go trzymać i przestrzegać wszystkich wytycznych, by nie wzbudzać niezdrowego poruszenia wśród poddanych, a przy okazji niezadowolenia królowej Elżbiety II, z którą podobno lepiej żyć w zgodzie, niż w stanie wojny. Zwłaszcza obyczajowej.

Zobaczcie jak prezentują się jej stylizacje od kiedy została księżną. Pasuje jej ten styl?

Cały świat jest pod wrażeniem! Polska marka wręczyła Meghan Markle luksusowy prezent na urodziny!

Księżna Kate i Meghan Markle używają takiego samego kosmetyku! Oto ich urodowy sekret

Kate? Meghan? Królowa jest tylko jedna. To ślub Diany był najbardziej spektakularny. Dzisiaj mija 37 lat od tego wydarzenia


Suknia ślubna Meghan Markle

Suknia ślubna Meghan Markle

Książę Harry i księżna Meghan w sukni ślubnej projektu Givenchy

Książę Harry i księżna Meghan w sukni ślubnej projektu Givenchy

Meghan Markle w drugiej sukni ślubnej i książę Harry w smokingu

Meghan Markle w drugiej sukni ślubnej i książę Harry w smokingu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×