Szukaj

Księżna Kate w ulubionym płaszczu i Meghan Markle z odsłoniętymi obojczykami w towarzystwie mężów na mszy w Westminster Abbey

księżna kate meghan markle

księżna kate meghan markle

Meghan Markle i księżna Kate na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markleksiężna Kate w towarzystwie księcia Williamaksięcia Harry’ego wzięły udział w uroczystej mszy odprawionej w Westminster Abbey wieczorem 11 listopada. Mszę odprawiono w intencji poległych podczas wojny żołnierzy i z okazji stulecia zawieszenia broni po zakończeniu pierwszej wojny światowej – na uroczystości obecni byli wysoko postawieni członkowie parlamentu oraz przedstawiciele rodziny królewskiej, w tym obie książęce pary.

Trzeba przyznać, że obie księżne stanęły na wysokości zadania i prezentowały się niezwykle elegancko podczas swojej wizyty w najsłynniejszej brytyjskiej katedrze.

Księżna Kate postawiła na ulubiony zielony płaszcz z dużymi guzikami i welurowym wykończeniem od Catherine Walker. Do płaszcza, w którym występowała już przy wielu innych okazjach, dobrała czarne zamszowe szpilki na niewysokim obcasie i twarzowy toczek, który pomagał w utrzymywaniu w ryzach zgrabnego upięcia. Swoją stylizację dopełniła kopertówką i kolczykami z pereł w kształcie kwiatów, które miała na sobie wcześniej tego samego dnia.

Meghan, która ostatnimi czasy próbuje znów maskować ciążowy brzuszek, postawiła na komplet złożony z żakietu i ołówkowej spódnicy w odcieniu navy blue. Do swojej kreacji dobrała szpilki w identycznym odcieniu oraz kopertówkę i w przeciwieństwie do Kate pozostawiła włosy rozpuszczone – w ryzach utrzymywał je mały kapelusik. Delikatny makijaż i mak wpięty w żakiet dopełniły dzieła.

Która podoba wam się bardziej?

Księżna Kate i Meghan Markle z ponurymi minami podczas obchodów Dnia Pamięci. Wyglądały jak siostry

To koniec przyjaźni? Meghan Markle przyznała, że nigdy nie założy kreacji Victorii Beckham!

Meghan Markle wywołała awanturę przed samym ślubem! Personel pałacowy uciekał gdzie pieprz rośnie

 


Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle i książę Harry na mszy w Westminster Abbey

Meghan Markle i książę Harry na mszy w Westminster Abbey

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×