Szukaj

Meghan Markle ubrała się jak księżna Diana. Pierwszy raz wyglądała wręcz identycznie

Meghan Markle księżna Diana

Meghan Markle oddała hołd księżnej Dianie

Meghan Markle kolejny raz zainspirowała się księżną Dianą w swojej stylizacji. Księżna Sussex wybrała dokładnie te same kolory, w których pojawiła się niegdyś jej zmarła teściowa. Jakie? Kiedy miała je na sobie?

Gdy Meghan Markle pojawiła się w życiu rodziny królewskiej i zaczęła wprowadzać „swoje porządki”, wiele osób zarzucało jej, że próbuje kreować się na drugą księżną Dianę. I choć na razie jej życie i przygoda z monarchią zdają się układać nieco lepiej niż jej zmarłej teściowej, jedno na pewno wzięła od niej. Nie da się nie zauważyć, że księżna Sussex często sięga do sprawdzonych modowych rozwiązań, „wylansowanych” przez matkę jej przystojnego męża. Nie raz i nie dwa w jej stylizacjach dało się już zauważyć inspirację Dianą, ale tym razem zdecydowała się oddać jej hołd w najbardziej królewski ze sposobów.

Podczas wizyty w Birkenhead, która była pierwszym wspólnym wyjściem Meghan i księcia Harry’ego w 2019 roku, Markle zdecydowała się na bardzo odważną stylizację. I nie chodziło tu o wycięcia czy dekolty, ale o kolory. Połączenie czerwieni i fioletu, kolorów uznawanych za królewskie, wzbudziło wiele emocji. Głównie dlatego, że wielu ludzi nadal kojarzy je z księżną Dianą.

Żona księcia Karola przy kilku okazjach decydowała się na połączenie tych odważnych odcieni. Pierwszy raz pojawiła się w takiej stylizacji w Hong Kongu, do fioletowej ołówkowej spódnicy dobierając czerwony żakiet. W tym samym zestawie sfotografowano ją również pod Tadż Mahalem, a podczas jednego z przyjęć w Indiach miała na sobie czerwoną wieczorową suknię z fioletową szarfą.

Jak myślicie, Meghan powinna robić to częściej?

Księżna Diana była prostytutką?! Szokujące słowa matki wstrząsnęły całą Wielką Brytanią

Nowe fakty mogą zmienić historię rodziny królewskiej. Księżna Diana i książę Karol tuszowali to do ostatniej chwili

Pierwsze święta i taka wpadka. Księżna Diana popełniła gafę, której już nikt nigdy nie powtórzył


Księżna Diana pod Tadż Mahalem w 1992 roku

Księżna Diana pod Tadż Mahalem w 1992 roku

Księżna Diana podczas wizyty w Hong Kongu w 1989 roku

Księżna Diana podczas wizyty w Hong Kongu w 1989 roku

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem w czerwonym płaszczu

Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem w czerwonym płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×