Szukaj

Księżna Kate w życiu by się tak nie ubrała. Meghan Markle w zadziwiającej stylizacji na uroczystej gali

Meghan Markle stylizacja

Meghan Markle podczas rozdania nagród Core

Damy z rodziny królewskiej przyzwyczaiły nas do konkretnego stylu – nienaganny, skromny, utrzymany najczęściej w jednolitych kolorach, zawsze zgodny z zasadami protokołu. Zarówno księżna Diana, jak i księżna Kate są najlepszymi ambasadorkami ponadczasowej elegancji, którą zachwyca się cały świat. Nieco inaczej jest z Meghan Markle.

Księżna Sussexu uwielbia eksperymentować z modą, szczególnie podczas mniej oficjalnych wystąpień. Jeśli tylko może, rezygnuje z dobrze skrojonych garsonek na rzecz bardziej szalonych i zgodnych z panującymi trendami fasonów. Najlepszym tego przykładem jest jej stylizacja z rozdania nagród Coach Core Awards w jednym z londyńskich uniwersytetów. Meghan i Harry, honorowi ambasadorzy akcji reprezentujący fundację The Royal Foundation, wręczyli nagrody dla najbardziej uzdolnionej młodzieży, która pokazała swoje umiejętności w serii zadań i gier zespołowych.

Meghan miała na sobie czarne spodnie dzwony Altuzarra, spod których wystawały buty na cieniutkich szpilkach. O wiele ciekawsza była góra jej stylizacji – nadający całej stylizacji charakteru top Oscara de la Renty z asymetryczną falbaną za 8 tysięcy złotych.

Jak oceniacie najnowszy komplet księżnej? Ładny?

Księżna Kate wymknęła się na ślub przyjaciół, ale paparazzi i tak ją dopadli! Jej niebieska sukienka to prawdziwy hit, ale gdzieś już ją widzieliśmy

Małgorzata Rozenek dostała taki sam luksusowy prezent jak Meghan Markle. Oszalała na jego punkcie!

Precedens w rodzinie królewskiej! Seksowna kuzynka Williama i Harry’ego zbija kokosy na Instagramie! To przecież zakazane!

Ostatnie zdjęcia Pippy Middleton przed porodem! Siostra księżnej Kate z dużym brzuszkiem wyciska siódme poty na sali treningowej


Podoba ci się styl Meghan Markle?

×