Szukaj

Meghan Markle w skórzanej obcisłej mini. Tytuł najseksowniejszej księżnej zdecydowanie należy do niej!

Meghan Markle i książę Harry w piątek, 25 października pojawili się w Windsorze. Małżonkowie wzięli udział w rozmowach okrągłego stołu na temat równości płci. Jak zaprezentowała się księżna? 
Meghan Markle w jesiennej stylizacji

Meghan Markle w jesiennej stylizacji

Meghan Markle jeszcze niedawno przebywała na urlopie macierzyńskim. Księżna w pełni wróciła do formy i regularnie pojawia się podczas spotkań, reprezentując rodzinę królewską. Tak było w piątkowy poranek, kiedy u boku swojego męża, przybyła do Windsoru.

Zobacz: Tak się zachowuje księżna? Meghan Markle zaliczyła wpadkę. Nie uszanowała zasad protokołu na publicznej imprezie!

Meghan Marke w skórzanej spódnicy w Windsorze. Jak się zaprezentowała?

Księżna towarzyszyła mężowi podczas rozmów przy okrągłym stole, na temat równości płci. Początkowo Harry miał sam wziąć udział w tym wydarzeniu, niespodziewanie zabrał ze sobą Meghan Markle. Trzeba przyznać, że był to dobry ruch, ponieważ księżna wyglądała doskonale.

Ubrała się w bordowy sweterek z głębokim dekoltem, do którego dopasowała skórzaną spódnicę z wyższym stanem. Markle sięgnęła po buty na szpilce w kolorze czerwonym, które podkreślały jej smukłe nogi. Księżna zdecydowała się upiąć włosy w zgrabnego koka. Stylizację wykończyła odpowiednim, dziennym makijażem.

Zobacz: Meghan Markle dawno nie wyglądała tak bosko. W prostej, fioletowej kreacji za 200 złotych prezentowała się jak królowa

Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle w Windsorze

Jaką dietę stosuje Meghan Markle?

Wygląda na to, że Markle wróciła do formy sprzed ciąży. W jaki sposób? Zapewne stosując dietę, której się trzyma od dłuższego czasu. Pewne jest, że jeszcze przed ciążą była aktorka jadła głównie warzywa i owoce, pięć razy w ciągu dnia. Regularnie sięgała po zielony sok. O jego pobudzających właściwościach opowiedziała w magazynie Today: 

Kiedy rano zmieszam trochę jabłek, jarmużu, szpinaku, cytryny i imbiru w blenderze i przyniosę to do pracy, to zawsze uważam, że popijanie tego napoju jest o wiele lepszym początkiem dnia niż filiżanka espresso … na koniec twoje ciało będzie ci wdzięczne za to – wyznała.

Księżna jest także zwolenniczką jogi. Jak głoszą plotki ma we Frogmore Cottage specjalnie zbudowaną salę do ćwiczeń.

Zobacz: Harry i Meghan wywlekają rodzinne brudy do mediów. Rodzina królewska przeciera oczy z niedowierzania: „Księżna Diana byłaby załamana”

 


Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle ma płaski brzuch - spotkanie w Windsorze

Meghan Markle ma płaski brzuch - spotkanie w Windsorze

Meghan Markle w butach na obcasie - spotkanie w Windsorze

Meghan Markle w butach na obcasie - spotkanie w Windsorze

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×