Sara Mannei idzie jak burza! Kolejna gwiazda ze światowego topu włożyła ubranie od żony Boruca

Sara Mannei

Sara Mannei

Światowe gwiazdy coraz chętniej sięgają po ubrania projektu Sary Mannei. Po Hailey Bieber, Kendall Jenner i Irinie Shayk talent Polki doceniła kolejna sława. Co skradło jej serce?

Polscy projektanci odnoszą coraz większe sukcesy za oceanem. Dotychczas zagraniczne gwiazdy najchętniej sięgały po ubrania La Manii, Magdy Butrym i Gosi Baczyńskiej. Od niedawna serca celebrytek ze światowego typu skradły kolekcje sygnowane marką The Mannei, której autorką jest jedna z najsłynniejszych WAG nad Wisłą – Sara Mannei.

Talent żony Artura Boruca doceniły już siostry Kardashian. Ubrania od Sary w swojej garderobie mają Kylie Jenner, Hailey Bieber, Irina Shayk i Elsa Hosk. Teraz ich grono powiększyła jedna z najpiękniejszych kobiet naszych czasów – Megan Fox.

Megan Fox w spodniach od Sary Mannei

Amerykańska aktorka i modelka, która zagrała między innymi w dwóch pierwszych częściach Transformers, wybrała spodnie The Mannei na randkę z chłopakiem – muzykiem Machine Gun Kelly. Megan wybrała model Shobak z owczej skóry, którego znakiem charakterystycznym jest luźny krój i wysoki stan. Koszt takiego „ciuszka” to 8 tysięcy złotych.

Fox została sfotografowana przez paparazzi, gdy z ukochanym z rękę zmierzała w kierunku swojej ulubionej restauracji. Do skórzanych spodni polskiej projektantki dobrała dzianinowy top marki Guizzo, który wyeksponował jej smukłą sylwetkę, czarne szpilki w szpic Jimmy Choo oraz półokrągłą torebkę na złotym łańcuchu Roberto Cavalli.

Zdjęciami Megan Fox w stylizacji, w której pierwsze skrzypce grały spodnie od Sary Mannei, pochwaliła się jej stylistka Maeve Reilly. W komentarzu napisała, że jest dumna z tego, jak wygląda jej podopieczna.

Na reakcję dumnej Sary nie trzeba było długo czekać. Żona Boruca odpowiedziała w komentarzu:

Bardzo cool!

Maeve Reilly już wcześniej doceniła talent polskich kreatorów mody. Nie tak dawno w marynarkę w kratkę od Magdy Butrym ubrała Hailey Bieber.

Sarze gratulujemy kolejnego sukcesu.


Megan Fox i Machine Gun Kelly

Megan Fox w spodniach The Mannei i Machine Gun Kelly

Megan Fox w spodniach The Mannei i Machine Gun Kelly

Megan Fox w spodniach The Mannei i Machine Gun Kelly

Megan Fox w spodniach The Mannei i Machine Gun Kelly

Megan Fox w spodniach The Mannei i Machine Gun Kelly

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×