Szukaj

Martyna Wojciechowska przy Przemku Kossakowskim rozkwitła jak róża! Nigdy wcześniej nie była tak seksowna!

Martyna Wojciechowska na prezentacji autorskiej kolekcji biżuterii

W ostatnim czasie w życiu Martyny Wojciechowskiej zaszły wielkie zmiany. Najpierw podróżniczka zrezygnowała z pełnienia funkcji redaktor naczelnej National Geographic, następnie została zacną ambasadorką marki biżuteryjnej. Ale najważniejszym wydarzeniem w życiu Martyny jest fakt pojawienia się u jej boku wymarzonego mężczyzny. Tym szczęśliwcem jest kolega po fachu, ekstremalny podróżnik Przemek Kossakowski.

Miłość do Przemka dodała Martynie skrzydeł! Jej obecny stan ducha i ciała można zatem określić jednym słowem – Freedom. Czyli dokładnie tak, jak nazywała się pierwsza kolekcja biżuterii stworzona 2 lata temu przez Martynę.

Kolekcja Freedom była propozycją dla kobiet, które nie boją się być sobą, świadomie decydować o sobie oraz wyrażać swoje zdanie. Głównym motywem autorskiej kolekcji gwiazdy TVN-u były skrzydła jastrzębia. Obecnie Martyna uskrzydlona miłością i swoją pierwszą kolekcją, stworzyła kolejne autorskie dzieło, kolekcję Freedom Wolf Edition.

Prezentacja nowego dzieła pięknej ambasadorki odbyła się 13 września w Warszawie. Na imprezie pojawiło się sporo znanych twarzy, jednak zjawiskowym blaskiem świeciła zakochana Martyna Wojciechowska. Podróżniczka na gali pojawiła się w swojej ukochanej czerni, tradycyjnie miała na sobie spodnie, tym razem bardzo dopasowane oraz seksowną bluzkę, która odsłoniła sporo ciała Martyny. Przede wszystkim znakomicie zaprezentowały się nowe tatuaże gwiazdy na plecach.

Martyna jak nigdy epatowała nieziemskim błyskiem w oku, miała fantastyczny nastrój oraz wyglądała kwitnąco. Najwyraźniej Przemek Kossakowski ma rewelacyjny wpływ na samopoczucie i formę Martyny.

Zobaczcie jak pięknie zaprezentowała się Martyna na prezentacji swojej biżuterii!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przyłapani w najbardziej intymnym momencie! Aż kipi od namiętności!

Zdjęcie Martyny Wojciechowskiej w zrujnowanej fryzurze podbija internet! Aż włosy stają dęba od samego patrzenia!

Martyna Wojciechowska pokazała swoją adoptowaną córkę! Właśnie powitała ją w Polsce!


Czy lubisz Martynę Wojciechowską?

×