Szukaj

Marta Manowska drugą Małgorzatą Rozenek! W oficjalnej sesji ze wszystkimi trenerami „The Voice Senior” wygląda identycznie jak seksbomba z TVN-u!

Marta Manowska podobny styl ubierania do Małgorzaty Roezenek

Marta Manowska podobny styl ubierania do Małgorzaty Roezenek

Marta Manowska będzie jedną z prowadzących pierwszą edycję The Voice Senior w TVP.  Mamy zdjęcia prosto z planu spotu promującego muzyczne show. Wydaje się, że dziennikarka przypomina inną gwiazdę. Zobacz, o jakiej mowa. 

Marta Manowska została prowadzącą The Voice Senior. Podekscytowana nowym wyzwaniem, jakim jest dla niej prowadzenie muzycznego show, umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z jurorami i drugim prowadzącym, Tomaszem Kammelem. Napisała:

No to mamy swój dreamteam! Co to był za dzień! Ale dream ten team bo spełnia marzenia! Marzenia bohaterów programu „THE VOICE SENIOR” którzy z każdą chwilą pokazują, że pokolenie 60+ ma wszystko! Siłę, odwagę, liryczną duszę, doświadczenie, moc i fantazję To będzie petarda!!! Dumna, szczęśliwa, zakochana

Jaką stylizację wybrała Manowska? Wystąpiła w eleganckim, pomarańczowym garniturze, który dopełniła różowym dodatkami, topem i sandałkami na wysokim obcasie. Żeby wyglądać mniej formalnie, zakasała rękawy i spięła włosy w filuterny kucyk.

Prezentowała się świetnie, nie mniej jednak, nie da się nie zauważyć , że w tym outficie bardzo mocno przypomina Małgorzatę Rozenek! Ona też wybiera ostre, rzucające się kolory, często ubiera garnitury i kostiumy, które nie tylko podkreślają jej świetną sylwetkę, ale także z daleka przyciągają uwagę. Tak było m.in. w maju, kiedy Perfekcyjna wybrała się na premierę książki o in vitro lub w lutym, kiedy na jedno wydarzenie, zdecydowała się wciągnąć żółty garnitur.

Czyżby taką drogę wybrała Manowska? Chce zostać drugą Małgosią?

View this post on Instagram

No to mamy swój dreamteam! Co to był za dzień! Ale dream ten team bo spełnia marzenia! Marzenia bohaterów programu „THE VOICE SENIOR” którzy z każdą chwilą pokazują, że pokolenie 60+ ma wszystko! Siłę, odwagę, liryczną duszę, doświadczenie, moc i fantazję To będzie petarda!!! Dumna, szczęśliwa, zakochana ????????????

A post shared by MARTA ???? MANOWSKA (@martamanowska) on

Kim jest Marta Manowska?

Marta Manowska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Popularność i sympatię widzów przyniosło jej prowadzenie programu Rolnik szuka żony. Jest absolwentką Instytutu Politologii i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz historii sztuki Universidad de Valladolid w Hiszpanii. Umiejętności aktorskie rozwijała na warsztatach w PWST w Krakowie, w Teatrze Starym, Teatrze Roma oraz Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich.

Marta Manowska nie od razu pracowała w programie Rolnik szuka żony. Wcześniej można ją było spotkać na planie takich produkcji, jak choćby Bitwa na głosy czy też Ugotowani. Jednak nigdy nie występowała przed kamerą, a raczej po drugiej jej stronie. Program Rolnik szuka żony okazał się być dla niej przełomowym. Marta Manowska podczas castingów pokonała podobno między innymi Joannę Koroniewską. Ta urocza blondynka świetnie sprawdza się w roli prowadzącej show TVP1. Rolnicy, których spotyka na swojej drodze, niemal od razu otwierają przed nią swoje serca i obdarzają zaufaniem.

Jesteśmy pewni, że Marta świetnie sprawdzi się w roli prowadzącej The Voice Senior, ma niesamowite wyczucie i świetne podejście do drugiego człowieka. Będziemy też obserwować wszystkie stylizacje dziennikarki. Powodzenia!

Zobacz: Małgorzata Rozenek zagra w filmie pod jednym warunkiem. Patryk Vega spełni jej gwiazdorską zachciankę?

Zobacz: Małgorzata Rozenek w kreacji z „niekończącym się” dekoltem! Pokazała sporo, wszyscy mówią o jej apetycznej pupie! Qczaj: „urosła ci!”

Zobacz: Pierwszy raz widzimy takie buty! Małgorzata Rozenek oszaleje z zazdrości na widok szpilek Conchity Wurst!


Marta Manowska w pomarańczowym garniturze z trenerami The Voice of Poland

Marta Manowska w pomarańczowym garniturze z trenerami The Voice of Poland

Marta Manowska z trenerami The Voice of Poland

Marta Manowska z trenerami The Voice of Poland

Marek Piekarczyk i Marta Manowska w programie The Voice

Marek Piekarczyk i Marta Manowska w programie The Voice

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×