Szukaj

Marina najpiękniejszą gwiazdą na gali „JOY”! Takiej mini mogą pozazdrościć jej największe światowe gwiazdy

Marina Łuczenko pojawiła się w niesamowitej kreacji na gali JOY Influencer Roku 2019. Czy znowu wyprzedzi trendy, tak jak było z sukienką, w której Camila Cabello wystąpiła dwa miesiące po niej na MTV VMA? Zobaczcie, jaka niesamowita stylizacja.

Marina Łuczenko piękna kreacja

Marina jest niewątpliwie piękną kobietą, ma też rzadkie wyczucie mody i trendów, które dopiero nadejdą. Nie boi się odważnych, czasem nawet kontrowersyjnych stylizacji, tak też było i tym razem, kiedy pojawiła się wśród gwiazd na gali JOY Influencer Roku 2019.

Zobacz: Marina to mistrzyni stylu! Nawet w zwykłych dżinsach wygląda tak, że wow!

Marina wśród gwiazd na gali JOY Influencer Roku 2019. Wyróżniała się stylizacją

Marino Łuczenko słynie z tego, że lubi, jak jej kreacje, a zwłaszcza buty, nie podobają się ludziom. Wtedy czuje, że jest oryginalna. Ma satysfakcję, że nie idzie banalnie za trendami. Musimy przyznać, że coś w tej myśli jest.

Na gali JOY Influencer Roku 2019 pojawiła się w nietuzinkowej kreacji. Pierwsze skojarzenie może być z promowaną ostatnio przez Angelinę Jolie produkcją Czarownica 2. Ten krój i kolory bardzo pasują do atmosfery filmu.

Marina pojawiła się w minisukience, której konstrukcja przypominała połączone w pasie naręcza piór. Stalowosrebrny kolor kreacji i drapowania potęgowały to skojarzenie. Tylko osoba o tak idealnej, filigranowej figurze, mogła dobrze prezentować się w tym oryginalnym ubiorze. Piosenkarka wygląda świetnie.

Dopełnieniem stylizacji były równie oryginalne buty na obcasie, sandałki z długim szpicem oraz mała czarna torebeczka do ręki.

Włosy tym razem piosenkarka upięła, zapewne, żeby nie odwracać uwagi od kreacji. Tak samo makijaż – delikatny, świeży. W tej stylizacji zdecydowanie główną rolę miała zagrać sukienka i tak też się stało.

Teraz czekamy, kiedy jakaś wielka gwiazda nałoży taką samą kreację jak Marina, żeby brylować na wielkiej międzynarodowej gali. Tak jak Camila Cabello, która nosiła sukienkę ma MTV VMA aż dwa miesiące po tym, jak pierwszy raz pokazała się w niej Marina.

Zobacz: Camila Cabello na MTV VMA 2019 w takiej samej sukience, co Marina Łuczenko! Ale to polska gwiazda była pierwsza!

Zobacz: Gwiazdy na gali magazynu „JOY”: Julia Wieniawa, Ewa Chodakowska, Roksana Węgiel, Marina


Marina Łuczenko na gali JOY 2019

Marina Łuczenko na gali JOY 2019

Marina Łuczenko na gali JOY 2019

Marina Łuczenko na gali JOY 2019

Marina Łuczenko na gali JOY 2019

Marina Łuczenko na gali JOY 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×