Szukaj

Marina na pokazie Zienia nie miała sobie równych! Lśniła jak diament! Klasa!

Marina Łuczenko-Szczęsna na pokazie Macieja Zienia wyglądała jak gwiazda Hollywood. Wokalistka, która na salonach bywa naprawdę sporadycznie, pojawiła się na wieczornej prezentacji kolekcji projektanta. Na czerwonym dywanie nie miała konkurencji, wyglądała jak milion dolarów!
Marina Zień 2019

Marina Łuczenko od kilku lat na salonach bywa rzadkim gościem – nic więc dziwnego, że jej obecność wywołuje zawsze taką furorę. Gwiazda unika niepotrzebnego rozgłosu i zamieszania, woli skupiać się na karierze oraz rodzinie. Bywa jednak, że skusi ją ten czy inny show-biznesowy event. Zwykle wybiera jednak te odznaczające się największym splendorem, w odróżnieniu od wielu koleżanek po fachu, które pojawiają się wszędzie.

Tym razem aktorka zaszczyciła swoją obecnością wieczorny pokaz Macieja Zienia. Ulubiony projektant polskich gwiazd zaprezentował nową kolekcję 24 kwietniaŁazienkach KrólewskichWarszawie.

Marina pokazała się od najlepszej strony. Było elegancko i kobieco, ale bardzo awangardowo, choć bez przesady, o którą łatwo w wieczorowych kreacjach. Wokalistka miała na sobie obcisłą sukienkę o prostym kroju z golfikiem i długimi rękawami. Kreacja sięgała do samej ziemi, obyło się nawet bez seksownego rozcięcia, które jednak nie było konieczne, by Marina wyglądała jak bogini.

Gwiazda postawiła na prostą fryzurę, z jednej strony odgarniając włosy na plecy i trzymając je w ryzach za pomocą ozdobnych spinek. Jej kreację wykończono okazałym, pierzastym boa.

Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Podoba wam się?

Zobacz: Julia Wieniawa wyznaczyła nowy trend, Marina już go podchwyciła! Najpiękniejsze Polki oszalały na punkcie cudownego ciuszka!

Zobacz: Zjawiskowa Marina Łuczenko w obłędnej sukience i szałowych kolczykach pozuje o zachodzie słońca w Andaluzji! Tak pięknie jeszcze nigdy nie wyglądała!

Zobacz: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny z synem buszują w salonie Louis Vuitton! Tak wygląda ich życie w Mediolanie!


Co sądzisz o tej stylizacji?

×