Szukaj

Marina odstawiła rewię mody w Zakopanem! Za sam szalik zapłaciła 6 tysięcy złotych!

Marina w Zakopanem pokazała się w luksusowej stylizacji. Prezentowała się nienagannie. Nie każdego stać nawet na szalik.
Marina Łuczenko w szaliku za 6 tysięcy złotych

Marina Łuczenko w szaliku za 6 tysięcy złotych

Marina właśnie przebywa w Zakopanem. Pochwaliła się na swoim Instagramie pięknym zdjęciem ze spaceru z Liamem. Wygląda jak milion dolarów. Sam szalik, to już luksus.

Marina w szaliku za 6 tysięcy złotych. Jaka marka?

Marina znana jest z pięknych stylizacji. Ma bardzo oryginalny gust. Odważnie łączy trendy. Potrafi zaszaleć. Jej niezwykłe buty czy sukienki, przeszły już do legendy. Sama kiedyś powiedziała, że jest zadowolona, kiedy mówi się o jej, np., obuwiu, że jest brzydkie, bo to oznacza, że jest jakieś. Lubi zwracać na siebie uwagę. Kocha luksusowe ubrania, ale nie gardzi też ubraniami zakupionymi w sieciówkach czy vintage.

Obok jej stylizacji ze spaceru w Zakopanem, nie da się przejść obojętnie. Nasza uwagę zwrócił przede wszystkich szalik, z najwyższej półki. Na stronie internetowej Diora można zobaczyć, ile trzeba za niego zapłacić, bagatela 1400 euro, czyli około 6 tysięcy złotych.

Marina nałożyła też bardzo modną pluszową kurteczkę w beżowym kolorze, wspaniałe, ciepłe śniegowce, wełnianą czapkę z Zary i rękawiczki. Stylizację uzupełniła kuferkową torebką Hermes.

Fotografię, na której pozuje z opatulonym śpiworkiem Liamem, w luksusowym wózku Fendi, który mógł kosztować nawet 10 tysięcy złotych, podpisała:

Uwielbiamy #ZAKOPANE. Bajeczna atmosfera, Pyszne jedzonko z góralska muzyką w karczmach i najpyszniejszy grzaniec ever. Kto się wybiera, z kim się minełam a kto aktualnie jest w Zakopanem? Polecajcie jakieś atrakcje z dzieciakami?! #winerstyle #cozy #polskiegóry #polska #ootd #winterfashion #shearlingjacket #góry #poland

Marina, to jest bardzo modna mama, która dba także o rozrywkę dla swojego ukochanego maluszka. Jej obserwujący docenili styl wokalistki. Pojawiło się mnóstwo komentarzy i pytań, skąd poszczególne elementy garderoby.

  • Mamcia – napisała Anna Lewandowska.
  • Super foteczka. Skąd czapka?
  • Polecam dolinę Kościeliską- idealna na spacer z wózkiem.
  • Fitness dla Mam z dziećmi w każdą środę w aquaparku, a na obiadek Góralska Tradycja w Pasażu handlowm na Krupówkach restauracja przyjazna dzieciaczkom – piszą.

Sprawdź: To, co Wojciech Szczęsny zrobił z piłką nie mieści się w głowie! Nawet Robert Lewandowski przecierał oczy z niedowierzania! [WIDEO]


Marina w szaliku Diora

Marina w szaliku Diora

Marina w szaliku Dior

Marina w szaliku Dior

Marina - szalik Dior

Marina - szalik Dior

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×