Wojtek Szczęsny i Marina śmigają po Hiszpanii w takich samych butach! To model z wysokiej półki

Wojtek Szczęsny, Marina

Wojtek Szczęsny, Marina

Marina i Wojciech Szczęsny opublikowali zdjęcie z rodzinnego spaceru. Fani piosenkarki zwrócili uwagę na ich buty. Oboje noszą taki sam model. Ile kosztuje?

Marina i Wojciech Szczęsny tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Utalentowana wokalistka i jeden z najważniejszych piłkarzy reprezentacji Polski poznali się w 2013 roku – to właśnie bramkarz zwrócił uwagę na piękną piosenkarkę. Zauroczony sportowiec długo zabiegał o serce swojej przyszłej żony. Dopiero po kilku randkach w końcu udało mu się rozkochać ją w sobie bez pamięci.

Para pobrała się 21 maja 2016 roku na jednej z greckich wysp. Zakochani złożyli przysięgę małżeńską w tajemnicy przed mediami, a na swoich profilach w mediach społecznościowych pochwalili się jedynie kilkoma zdjęciami z tego szczególnego dnia. Wesele gwiazd odbyło się z wielką pompą, a podczas uroczystości nie zabrakło niezwykłych atrakcji, w tym występu zwycięzcy brytyjskiego X-Factora Jamesa Arthura, z którym krótko po wydarzeniu Marina nagrała duet.

Dwa lata po ślubie jednej z najpopularniejszych polskich par na świat przyszedł ich synek Liam. Od tej pory zakochani skupiają się głównie na rodzinie, wielokrotnie przyznając w wywiadach, że to właśnie ona jest dla nich najważniejsza. Cała trójka wiedzie szczęśliwe życie, podróżując między Turynem a Warszawą, a na ich oficjalnych profilach na Instagramie często pojawiają się urywki ze wspólnie spędzonych chwil.

Marina i Wojciech Szczęsny mają takie same buty

Marina, której Instagramowe konto śledzą setki tysięcy obserwatorów, podzieliła się ostatnio z fanami pięknym zdjęciem. Trzyosobowa rodzina pozuje na tle zachwycająco pięknego nieba. Uwagę internautów przykuł pewien szczegół, a mianowicie identyczne buty Mariny i Wojtka. Para ma na sobie takie same klapki, co rozczuliło obserwatorów piosenkarki.

Piankowe klapki, na które zwrócili uwagę fani Mariny i Wojciecha Szczęsnego, to model butów unisex, który zaprojektował sam Kanye West. Za parę luksusowego obuwia trzeba zapłacić około 1700 złotych. Piosenkarka do wygodnych klapek dobrała jeansowe szorty z wysokim stanem, koszulę z ciekawą grafiką oraz minimalistyczną torebkę. Wojtek zdecydował się na jasne szorty i ciemny t-shirt.

W sekcji komentarzy pojawiło się wiele miłych słów.

  • Piękna rodzinka.
  • Przepiękne zdjęcie.
  • Najlepsi na świecie! Serdeczne pozdrowienia dla Was!
  • Ale niebo. Pięknie!

 

Jak Wam się podoba taki zestaw? Czy według Was zaprezentowane przez uwielbianą polską parę buty są warte swojej ceny?


Marina i Wojciech Szczęsny

Marina i Wojciech Szczęsny

Marina i Wojtek Szczęsny w klapach Kanyego Westa

Marina i Wojtek Szczęsny w klapach Kanyego Westa

Marina i Wojciech Szczęsny

Marina i Wojciech Szczęsny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×