Szukaj

Polak ubiera odchudzoną Mariah Carey! Jej świąteczne kreacje to jakiś obłęd!

Mariah Carey w świątecznych stylizacjach

Mariah Carey na świątecznym koncercie w kilku kreacjach od stylisty polskiego pochodzenia. Johnny Wujek, który ubiera m.in Shakirę i Katy Perry, pochwalił się stylizacjami przygotowanymi dla gwiazdy hitu All I Want For Christmas Is You. Zobacz zdjęcia.

Polak ubiera Mariah Carey

Mariah Carey to diwa z prawdziwego zdarzenia. Wokalistka zdobyła międzynarodową sławę, a jej przeboje grane były w największych rozgłośniach radiowych na świecie, o słynnych stadionach i arenach nie wspominając. Słynie nie tylko ze swojego niesamowitego głosu i bardzo kobiecych kształtów, ale również stylizacji, którymi zostawia w tyle wiele innych światowych sław. Pokazała klasę zwłaszcza podczas najnowszego świątecznego koncertu – i jak się okazuje, za jej wygląd odpowiadał stylista polskiego pochodzenia, Johnny Wujek.

Mariah nazywana jest królową Bożego Narodzenia, a wszystko przez hit All I Want For Christmas Is You, który od ponad dwóch dekad uświetnia ludziom na całym świecie ten wyjątkowy okres w roku. Nic więc dziwnego, że największym wydarzeniem na muzycznej mapie wszystkich miesięcy są jej bożonarodzeniowe koncerty. Za stylizacje gwiazdy, która na scenie w 2018 roku wyglądała jak personifikacja wszystkiego, co kochamy w świętach, odpowiada stylista polskiego pochodzenia.

Johnny Wujek zaczynał karierę od modelingu, ale jego przygoda ze światem mody, w którym pierwsze kroki stawiał u Dolce&Gabbana nie skończyła się na prezentowaniu ubrań. Polak jest odpowiedzialny z szalone stylizacje Katy Perry, współpracuje także z seksowną ShakirąMiley Cyrus słynącą z zamiłowania do obłędnych strojów scenicznych, a także Kim Kardashian, ikonę amerykańskiej mody.

Rok pracy z Perry wystarczył, by Polak trafił na listę 25 najlepszych stylistów w Ameryce. Mówi się, że jest “obiecującym nazwiskiem w świecie mody” i patrząc na stylizacje Mariah trudno się z tym nie zgodzić. Mało który Polak ma szansę na taką karierę w Hollywood, a syn polskich emigrantów zdołał rzucić na kolana nie tylko amerykańską fabrykę snów, ale także resztę świata.

Zobaczcie nagranie ze świątecznego koncertu Carey. Naprawdę jest się czym zachwycać!

 

 

Wow! Katy Perry i Shakira mają polskiego stylistę! Pracuje z plejadą światowych gwiazd, a do tego jest bardzo przystojny!

Jaka ona szczuplutka! Mariah Carey zaprezentowała swoją metamorfozę w pełnej krasie! Tak chuda nie była nigdy

Mariah Carey schudła bardziej niż Karolina Szostak! Takie metamorfozy tylko w Hollywood!


Czy lubisz muzykę Mariah Carey?

×