Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha
Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina Szostak, Małgorzata Socha

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Karolina...

Plejada gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska,...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!
Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną...

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!
Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak przytył?!

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy Nick Jonas tak...

Na Instagramie sześciopak, a na zdjęciach paparazzi… Kiedy...

Dziś wtorek, 26.03.2019

Polak ubiera odchudzoną Mariah Carey! Jej świąteczne kreacje to jakiś obłęd!

Świat MariahMariah Carey w świątecznych stylizacjach

Mariah Carey na świątecznym koncercie w kilku kreacjach od stylisty polskiego pochodzenia. Johnny Wujek, który ubiera m.in Shakirę i Katy Perry, pochwalił się stylizacjami przygotowanymi dla gwiazdy hitu All I Want For Christmas Is You. Zobacz zdjęcia.

Polak ubiera Mariah Carey

Mariah Carey to diwa z prawdziwego zdarzenia. Wokalistka zdobyła międzynarodową sławę, a jej przeboje grane były w największych rozgłośniach radiowych na świecie, o słynnych stadionach i arenach nie wspominając. Słynie nie tylko ze swojego niesamowitego głosu i bardzo kobiecych kształtów, ale również stylizacji, którymi zostawia w tyle wiele innych światowych sław. Pokazała klasę zwłaszcza podczas najnowszego świątecznego koncertu – i jak się okazuje, za jej wygląd odpowiadał stylista polskiego pochodzenia, Johnny Wujek.

Mariah nazywana jest królową Bożego Narodzenia, a wszystko przez hit All I Want For Christmas Is You, który od ponad dwóch dekad uświetnia ludziom na całym świecie ten wyjątkowy okres w roku. Nic więc dziwnego, że największym wydarzeniem na muzycznej mapie wszystkich miesięcy są jej bożonarodzeniowe koncerty. Za stylizacje gwiazdy, która na scenie w 2018 roku wyglądała jak personifikacja wszystkiego, co kochamy w świętach, odpowiada stylista polskiego pochodzenia.

Johnny Wujek zaczynał karierę od modelingu, ale jego przygoda ze światem mody, w którym pierwsze kroki stawiał u Dolce&Gabbana nie skończyła się na prezentowaniu ubrań. Polak jest odpowiedzialny z szalone stylizacje Katy Perry, współpracuje także z seksowną ShakirąMiley Cyrus słynącą z zamiłowania do obłędnych strojów scenicznych, a także Kim Kardashian, ikonę amerykańskiej mody.

Rok pracy z Perry wystarczył, by Polak trafił na listę 25 najlepszych stylistów w Ameryce. Mówi się, że jest “obiecującym nazwiskiem w świecie mody” i patrząc na stylizacje Mariah trudno się z tym nie zgodzić. Mało który Polak ma szansę na taką karierę w Hollywood, a syn polskich emigrantów zdołał rzucić na kolana nie tylko amerykańską fabrykę snów, ale także resztę świata.

Zobaczcie nagranie ze świątecznego koncertu Carey. Naprawdę jest się czym zachwycać!

 

 

Wow! Katy Perry i Shakira mają polskiego stylistę! Pracuje z plejadą światowych gwiazd, a do tego jest bardzo przystojny!

Jaka ona szczuplutka! Mariah Carey zaprezentowała swoją metamorfozę w pełnej krasie! Tak chuda nie była nigdy

Mariah Carey schudła bardziej niż Karolina Szostak! Takie metamorfozy tylko w Hollywood!Czy lubisz muzykę Mariah Carey?

×