Szukaj

Nie została Kobietą Roku, a i tak wszyscy mówili tylko o niej. Gwiazda z wielką torbą na imprezie

Margaret na imprezie Kobieta Roku Glamour 2018

Margaret na imprezie Kobieta Roku Glamour 2018

Jesienny sezon towarzyski w show-biznesie rozpoczął się na dobre, ale żadna impreza w tym okresie, żaden pokaż mody i ramówka nie liczą się tak, jak coroczne wręczenie nagród Kobieta Roku Glamour. Jak co roku, gwiazdy zebrały się w jednym miejscu by celebrować sukcesy najbardziej wpływowych Polek wybranych przez redakcję i czytelników magazynu Glamour. Nie mogło zabraknąć również Margaret, która ostatnio bywa na salonach od wielkiego dzwonu. Tym razem nie zawiodła, a jej stylizacja była naprawdę oryginalna.

Gwiazdy na gali Kobieta Roku Glamour 2018: Anja Rubik, Margaret, Marta Wierzbicka, Kasia Sokołowska

Sukienka Margaret była dość osobliwa, ale wokalistka słynie z ekscentrycznego stylu, więc jej kreacje nie są już dla nikogo zaskoczeniem. Zwłaszcza po kocu, który założyła na siebie na jedną z imprez w zeszłym sezonie. Tym razem wybrała sukienkę w jasnym, zielonym kolorze, upstrzoną siatką bliżej niezidentyfikowanych geometrycznych kształtów w różnych odcieniach.

O ile materiał, z którego wykonana została jej kreacja był ciekawy, o tyle ciekawszy był sam fason. Sukienka była dość długa jak na Margaret, ale odważne rozcięcie odsłaniało uda. W oczy rzucała się też duża ilość marszczeń i zakładek. Nie można było też nie zauważyć ogromnych bufek na rękawach. Do swojej kreacji artystka dobrała granatowe szpilki oraz bardzo modną w tym sezonie torbę, w kolorach zbliżonych do tych na sukience.

Kropką nad “i” były rozpuszczone włosy i jasny makijaż.

Podoba wam się w takiej wersji?

Skąpana w czerwieni Małgosia Rozenek powróciła na salony! Dawno nie pokazała takiej klasy

Margaret jest w związku! Potwierdziła to bardzo romantycznym zdjęciem

Co Margaret ma na głowie? Takich loków nie ma nawet Shakira! Paparazzi ledwo zmieścili je w kadrze


Lubisz styl ubierania Margaret?

×