Szukaj

Marcelina Zawadzka w butach za 4 tysiące pracuje na budowie. To dopiero rozmach!

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia, na których pozuje w ciężkim sprzęcie budowlanym. Wyraźnie podekscytowana napisała, że może czas nauczyć się obsługiwać takiego potwora. Tylko kto idzie do takiej pracy w butach od Balenciagi za 4 tysiące?

Marcelina Zawadzka pochwaliła się na Instagramie, że ma aż trzy kategorie prawa jazdy. Pozuje w ciężkim pojeździe budowlanym i wyraźnie jej się to spodobało, bo rozważa, żeby zrobić sobie uprawnienia i na taki sprzęt. Tylko kto wybiera się na budowę w butach wartych przeciętną pensję? Zobaczcie, jak prezentuje się była Miss w wielkiej maszynie.

Marcelina Zawadzka w butach Balenciagi na budowie

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd Telewizji Polskiej. Cieszy się sporą sympatią widzów – wystarczy spojrzeć na jej media społecznościowe. Posty, które dodaje na Instagramie, spotykają się z żywiołową reakcją. Tak jak ten, na którym pokazała, jak wygląda w przedłużanych włosach. Jej fani oszaleli.

Zawadzka nie mniejsze zamieszanie wywołała dzisiejszym postem. Pozuje w pomarańczowym garniturze i butach Balenciagi za około 4 tysiące złotych na budowie, w ciężkiej maszynie. To dopiero rozmach. Kto w takim outficie zdecydowałby się na takie zdjęcia. Marcelina jednak ma wyobraźnię i poczucie humoru, więc skorzystała z okazji i zrobiła fotki, o jakich pewnie wielu marzy.

Przy okazji pochwaliła się, że dysponuje trzema kategoriami prawa jazdy i wcale nie wyklucza, że może i na tak ciężki sprzęt zrobi uprawnienia. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie, zwłaszcza że kolor jej garnituru idealnie pasuje do maszyny, w której pozuje gwiazda.

I fink I’m freeky and I like it a lot, bo w życiu to trzeba umieć poradzić sobie w każdej sytuacji, mam już kat. A, B i C może czas na coś nowego (i wcale nie żartuje 🙂 co sądzicie ? Zrobić? #truck #excavator #freeky #work #imnotjoking #iloveorange #orangeisnewblack #life – napisała.


Marcelina Zawadzka w butach Balenciaga

Marcelina Zawadzka w butach Balenciaga

Marcelina Zawadzka w butach Balenciaga

Marcelina Zawadzka w butach Balenciaga

Marcelina Zawadzka w warkoczach

Marcelina Zawadzka w warkoczach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×