Szukaj

Marcelina Zawadzka nawet w dżungli musi mieć idealną fryzurę. Pochwaliła się spotkaniem z fryzjerem. Jest efekt wow

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka udostępniła na Instagramie kolejne zdjęcia ze słonecznego Tulum. Tym razem pochwaliła się spotkaniem z fryzjerem. Internauci są zachwyceni jej fryzurą.    

Marcelina Zawadzka przez pięć lat prowadziła Pytanie na śniadanie, w którym partnerował jej na wizji Tomasz Wolny. Prowadzący zachwycali widzów swoim profesjonalizmem. Dzięki niemu zyskali grono wiernych fanów, które obserwuje ich konta w mediach społecznościowych.

Zawadzka jakiś czas temu zniknęła ze śniadaniówki. Wszystko przez nagłośnią w mediach aferę – tzw. karuzelę vatowską, czyli oszustwa podatkowe. Marcelina przez pewien czas nie komentowała doniesień prasy. Gdy zaczęły one przybierać na sile, wydała oświadczenie, w podkreślała, że nie dokonała świadomie żadnej czynności, która byłaby sprzeczna z prawem:

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje.

Marcelina Zawadzka w Tulum spotkała fryzjera

Zawadzka, odkąd nie pojawia się w śniadaniówce, wykorzystuje czas wolny na podróże. Niedawno ponownie wybrała się do Tulum, kurortu, który pokochały polskie gwiazdy. Swoją wyprawę chętnie relacjonuje w sieci. Dzieli się z internautami zdjęciami, wśród których nie brakuje kadrów, na których pozuje ubrana w bikini. W Meksyku odpoczywa m.in. z Michałem Szpakiem i jego przyjaciółką, znaną z The Voice of Poland Violet Oliferuk.

W środowy poranek gwiazda dorzuciła do puli kolejne przepiękne ujęcia. Tym razem ma na sobie przepiękną sukienkę. To jednak fryzura gwiazdy przyciąga uwagę. Marcelina Zawadzka w opisie pochwaliła się spotkaniem z fryzjerem. Można odnieść wrażenie, że nieco rozjaśniła kolor włosów:

SMALL STEPS LEAD TO BIGGER STEPS (Małymi kroczkami do celu) P.S. Znaleźć fryzjera w Tulum to fart na maxa. No i od razu człowiek wygląda jakoś inaczej. Dziekuje @zurcopawel

Internauci są zachwyceni publikacją. W komentarzach komplementują urodę gwiazdy:

  • Przepiękna. Pani. Marcelina, jak Bogini.
  • Bardzo ładne zdjęcia. Witam panią i pozdrawiam serdecznie i milutko. Także i cieplutko was.
  • Wybacz nie powiem, że jesteś piękna bardziej boska by pasowało do określenia twojej osoby.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Marcelina Zawadzka wygląda pięknie.


Marcelina Zawadzka w Tulum znalazła fryzjera

Marcelina Zawadzka w Tulum znalazła fryzjera

Marcelina Zawadzka w Tulum znalazła fryzjera

Marcelina Zawadzka w Tulum znalazła fryzjera

Marcelina Zawadzka w Tulum znalazła fryzjera

Marcelina Zawadzka w Tulum znalazła fryzjera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×