Szukaj

Marcelina Zawadzka w topornych butach wysadzanych kryształami lansuje się w Zakopanem. Wyglądają jak o kilka rozmiarów za duże

Marcelina Zawadzka w Zakopanem

Marcelina Zawadzka w Zakopanem

Marcelina Zawadzka po powrocie z Meksyku, a przed wyjazdem do Szwajcarii, zdążyła jeszcze wpaść do Zakopanego. Pokazała się tam w bardzo topornych butach, które są wysadzane kryształami i kosztują 11 tysięcy złotych. Ładne?

Marcelina Zawadzka była uwielbianą przez widzów prowadzącą program Pytanie na śniadanie. Jako gospodyni porannego formatu Dwójki sprawdzała się doskonale. Podczas emisji każdego odcinka przed telewizorami zasiadały tłumy jej wiernych fanów. Stworzyła telewizyjny duet z Tomaszem Wolnym, z którym współpracowali razem aż przez 5 lat.

Miss Polonia prowadziła też największe imprezy organizowane przez Telewizję Polską. W duecie z Idą Nowakowską były gospodyniami kulinarnego show Bake Off – Ale Ciacho. Od jesiennej ramówki Marcelina ma przerwę w pracy. Wszystko związane jest z aferą vatowską, w której pojawiło się jej nazwisko.

To, że Marcelina nie gości na ekranach telewizorów nie oznacza, że dała o sobie zapomnieć fanom. Gwiazda zaczęła przykładać jeszcze większą uwagę do prowadzenia swojego konta na Instagramie. Publikuje tam całą masę zdjęć i dodaje relacje, dzięki którym na bieżąco wiadomo, co u niej słychać. Ostatnie kilka tygodni upłynęło jej pod znakiem wypoczynku i wyjazdów.

Marcelina Zawadzka w zimowych butach w Zakopanem

Gwiazda najpierw wybrała się do Tulum w Meksyku, skąd zasypywała kadrami wprost z gorącej plaży. Podczas tego wyjazdu pierwszy raz oficjalnie potwierdziła swój związek z Tomaszem Włodarczykiem. Dodała zdjęcie w objęciach partnera, ucinając wszystkie spekulacje.

Teraz zakochani z tropikalnego raju przenieśli się wprost do zimowej krainy. Nowy rok rozpoczęli od podróży do Verbier, który jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Szwajcarii. Wcześniej jednak Marcelina zdążyła jeszcze zajrzeć do Zakopanego.

Modelka dopiero teraz pochwaliła się pięknymi ujęciami z zimowej stolicy Polski. Pozuje na nich w luźnym stroju. Ma na sobie zielone getry, bluzę typu oversize, oraz pluszowy płaszcz, który idealnie pasuje do reszty stylizacji. My jednak szczególnie zwróciliśmy uwagę na jej buty.

Najwazniejsze to mieć przy sobie ludzi, którzy pomagają Ci wyrazić ile masz w sobie pozytywnych wibracji.

Marcelina na nogi włożyła bardzo obszerne śniegowce. Szare buty ozdobione są kryształkami Swarovskiego i wyglądają na co najmniej o kilka rozmiarów za duże. Nie bez powodu. Mają one za zadanie ogrzać stopę nawet przy siarczystych mrozach.

Za takie ciepłe śniegowce, które pochodzą z najnowszej kolekcji Moon Boot, trzeba zapłacić w regularnej cenie aż 11 tys. złotych, teraz jednak rozpoczęły się wyprzedaże i ten model można już dostać za nieco ponad 8 tys. złotych.

Trzeba przyznać, że Marcelina prezentuje się świetnie w każdej stylizacji.


Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×