Szukaj

Marcelina Zawadzka doprowadza do obłędu w czarnej mini. Cena? Aż nie chce się wierzyć, ale tylko 65 zł

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka pozuje w domowym zaciszu w pięknej małej czarnej. Okazuje się, że to stylizacja dostępna na każdą kieszeń. Gdzie ją kupiła? Ile kosztuje?

Marcelina Zawadzka jest jedną z ulubionych polskich prezenterek. Miss Polonia karierę przed kamerą rozpoczęła swoim udziałem w programie Pytanie na śniadanie. Razem z Tomaszem Wolnym stworzyła bardzo zgrany duet. Wielu widzów tylko i wyłącznie dla niej włączało rano swoje telewizory.

Piękna blondynka była ulubienicą zwłaszcza męskiej części publiczności. Niestety ze względu na głośną aferę podatkową, w której padło jej nazwisko, musiała zrobić sobie dłuższy urlop od śniadaniówki. Gwiazda TVP postanowiła ten czas wykorzystać na odpoczynek i naładować baterie.

Zawadzka udała się w długą podróż do Meksyku. Wypoczywała razem z Natalią Siwiec i czule opiekowała się jej córeczką Mią. Podczas wyjazdu w tropiki towarzyszył jej również ukochany Tomasz. To właśnie podczas wakacji Marcelina pierwszy raz oficjalnie pochwaliła się zdjęciami ze swoją drugą połówką.

Pojawiając się na ekranach, prezenterka zawsze zachwycała swoim wyglądem. Również na Instagramie prezentuje świetne stylizacje.

Marcelina Zawadzka w małej czarnej, którą kupicie za grosze

Zawadzka codziennie zachwyca swoich fanów kolejnymi zdjęciami, na których prezentuje nienaganną sylwetkę. Wszystkie ubrania leżą na niej wręcz doskonale, dlatego stała się dla swoich obserwatorek wielką inspiracją w dziedzinie mody. Potrafi umiejętnie połączyć klasykę z najnowszymi trendami, a przy tym podkreślić wszystkie atuty swojej figury.

Ostatnio pokazała się na Instagramie w pięknej czarnej stylizacji, idealnej na biznesowe spotkanie, randkę czy wigilijną kolację. Gwiazda usiadła przy kominku i rozpaliła wyobraźnię swoich fanów. Wiele jej obserwatorek dopytywało o markę i cenę sukienki.

Czy Wam też grudzień kojarzy się ze zwolnieniem tempa? Możemy wtedy odpoczywać w domowym zaciszu i spędzać ten wyjątkowy, świąteczny czas w gronie najbliższych.

Ciepła, dzianinowa mini z golfem pochodzi ze sklepu wysyłkowego Bonprix. Marcelina wybrała ją na domowy wieczór z przyjaciółkami. Dobrała do stroju grube, wełniane skarpety.  Jej cena bardzo zaskakuje, na stornie można zamówić ją za jedyne 65 zł. To dopiero okazja.


Marcelina Zawadzka w sukience Bonprix

Marcelina Zawadzka w sukience Bonprix

Marcelina Zawadzka w sukience Bonprix

Marcelina Zawadzka w sukience Bonprix

Marcelina Zawadzka w sukience Bonprix

Marcelina Zawadzka w sukience Bonprix

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×