Szukaj

To chyba jakiś żart! Marcelina Zawadzka w okropnej fryzurze na pokazie Paprocki & Brzozowski. Dlaczego sobie to zrobiła?

Marcelina Zawadzka nowa fryzura

Marcelina Zawadzka w blond peruce na pokazie Paprocki i Brzozowski

Marcelina Zawadzka wzbudziła niemałe zamieszanie, gdy 22 maja pojawiła się na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski. Gwiazda już wcześniej na swoim Instagramie pokazała się w takim wydaniu, ale nikt nie sądził, że postanowi wyjść tak na oficjalną imprezę. Chodzi oczywiście o perukę, którą miała na głowie!

Charakterystycznym elementem w wyglądzie Marceliny są długie, bujne i zadbane loki, które wzbudzają zazdrość w wielu kobietach i prezentują się naprawdę fantastycznie. To dzięki nim Zawadzka wygląda zniewalająco w każdej stylizacji – jak wiadomo, włosy to połowa kobiecej urody, a tych Marcelinie mogłaby pozazdrościć sama Shakira. Nic więc dziwnego, że fani omal nie dostali zawału, gdy zobaczyli ją dziś w peruce ściętej na półdługiego boba, który jest ostatnio niezwykle popularny. Dodajcie do tego grzywkę, platynowy blond i nieszczęście gotowe.

Zdecydowanie nie jest to fryzura dla Marceliny, która najlepiej prezentuje się w eleganckich upięciach lub rozpuszczonej, naturalnej, nieco niedbałej fryzurze. Ze stylizacją było o wiele lepiej. Żywe kolory, modny fason, odsłonięte zgrabne nogi – Zawadzka wie jak pokazać się od najlepszej strony, zwłaszcza, że wykończyła swój look nienatrętnym makijażem, pokuszając się jedynie o mocniejsze podkreślenie oczu.

Jak wam się podoba jej wieczorny zestaw? Peruka zdecydowanie powinna pójść w odstawkę, ale reszta – bardzo na plus.

Kreacje gwiazd na pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski: Waris Dirie, Julia Wieniawa, Agnieszka Sienkiewicz, Maffashion

Marcelina Zawadzka już wyzdrowiała! Pojawiła się na na evencie w szałowej kreacji! Olśniła wszystkich swoim seksownym nagim ciałem

Zmysłowa Marcelina Zawadzka w ostatniej chwili została odsunięta od Eurowizji?! Co się stało?


Co sądzisz o tej stylizacji?

×