Szukaj

Marcelina Zawadzka to prawdziwa kusicielka! Sukienka z koszuli zmysłowo odsłoniła jej piękne ciało

Marcelina Zawadzka Sugarfree

Marcelina Zawadzka na otwarciu sklepu Sugarfree

Jesień to czas największych imprez w show-biznesie, wielkich premier, pokazów mody i nowych programów telewizyjnych. Odbywają się ogromne wydarzenia, a życie towarzyskie rozkwita po wakacyjnym lenistwie. Nie inaczej jest w tym roku – od jesiennych ramówek stacji telewizyjnych znani i lubiani wciąż mają coś do roboty. Tym razem śmietanka towarzyska wybrała się do Wrocławia, świętować wraz z marką Sugarfree otwarcie ich stacjonarnego sklepu w Mieście Stu Mostów. Nie mogło oczywiście zabraknąć Marceliny Zawadzkiej, która jak zwykle oczarowała swoją stylizacją

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś

Zawadzka pojawiła się na wydarzeniu w białej kreacji, odsłaniając swoje piękne opalone nogi. Seksowna mini podkreśliła jej smukłą sylwetkę, wyeksponowała talię i pięknie komponowała się z kozakami nad kolano. Marcelina, która świetnie wie, co piszczy w modowej trawie, postawiła na zwierzęcy print i wybrała wężową skórkę, która cudownie ożywiła jej kreację i dodała jej charakteru.

Do swojej stylizacji gwiazda Pytania na Śniadanie dobrała czarną nerkę ze złotymi elementami, która pełniła również formę paska podkreślającego symetryczną figurę modelki oraz biały naszyjnik. Włosy ułożone w naturalne fale pozostawiła rozpuszczone, a twarz musnęła zaledwie delikatnym makijażem. W efekcie końcowym otrzymała świeży, dziewczęcy look z pazurem, który bez wątpienia przyciągał wzrok.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Marcelina Zawadzka nie obawia się jesiennych chłodów! Nadal pręży się w krótkich majteczkach!

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia, które wbijają w fotel! Pierwszy raz pozuje bez makijażu

To dlatego Marcelina Zawadzka nie może ułożyć sobie życia miłosnego? Ma niezłe wymagania wobec potencjalnego ukochanego!


Czy Marcelina Zawadzka jest seksowna?

×