Szukaj

Marcelina Zawadzka w kreacji, która zwala z nóg. Lśni przy każdym ruchu i wiele odsłania. Krzyk mody!

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka jest jedną z najpiękniejszych Polek i trudno temu zaprzeczyć. Kolejny raz udowodniła, że ma klasę! Tym razem zaprezentowała się w odważnym kombinezonie!

Marcelina Zawadzka skradła serca Polaków już w 2011 roku, gdy została Miss Polonia. Od tamtego czasu jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Teraz Marcelina słynie nie tylko ze swojej urody, ale i inteligencji i naturalności. Taka właśnie jest prowadząca Pytanie na Śniadanie z Telewizji Polskiej. Ale to nie koniec. Ślicznotkę mogliśmy przecież oglądać w Tańcu z Gwiazdami czy Dance Dance Dance, gdzie dała czadu na parkiecie! Była prowadząca Bake off – Ale ciacho! oraz The Voice of Poland wybrała się właśnie do USA.

Gwiazda za oceanem nie próżnuje. Korzysta z chwili, robi zdjęcia i dzieli się nimi w sieci. Dopiero co pokazała swoją boską figurę w skąpym stroju kąpielowym. Teraz pochwaliła się zupełnie nową (szalenie modną!) kreacją.

Zobacz koniecznie: Marcelina Zawadzka ma za sobą ciężki początek roku. Opowiedziała nam o trudnym czasie [WIDEO]

Marcelina Zawadzka w lśniącym komibinezonie

Ślicznotka z prosto z nowojorskiego tygodnia mody wybrała się do Miami. Przemierzając tamtejsze ulice, zwraca na siebie wzrok wszystkich przechodniów. Wszystko to dzięki kostiumowi! Kreacja odsłania jej plecy i podkreśla biust. Szerokie nogawki lśnią przy każdym kroku! To ostatni krzyk mody. Przypominamy, że podobną stylizację miała na sobie Kinga Rusin na słynnym już przyjęciu u Beyonce i Jay’a-Z.  

Pod zdjęciem posypały się komentarze pełne zachwytu:

  • Jak zawsze Ślicznie wyglądasz
  • Wyglądasz pięknie
  • Obłędna
  • Śliczna
  • Wyglądasz zjawiskowo!
  • Niczym J.LO!


Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×