Szukaj

Wielki powrót Marceliny Zawadzkiej największą atrakcją ramówki TVP! W blasku fleszy wyglądała fenomenalnie

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka na jesiennej ramówce TVP 2020. Wielki powrót dawno niewidzianej prezenterki. Wyglądała fenomenalnie, widać, że była w swoim żywiole.

Marcelina Zawadzka pojawiła się wśród gwiazd promujących jesienną ramówkę TVP 2020. Dawno niewidziana prezenterka była w swoim żywiole. W blasku fleszy czuje się jak ryba w wodzie. Nie zawiodła też stylizacją. Wyglądała fenomenalnie.

Jak wyglądała Marcelina Zawadzka na jesiennej ramówce TVP 2020?

Marcelina Zawadzka do tej pory była jedną ze sztandarowych gwiazd TVP. Piękna była miss, nie tylko witała widzów o poranku w Pytaniu na śniadanie, ale też prowadziła hitowe programy, takie jak The Voice of Poland.

Ostatnio jednak nad jej karierą w Telewizji Publicznej pojawiły się czarne chmury. Prezenterka jest wmieszana w aferę związana z tak zwaną karuzelą vatowską i postawiono jej trzy zarzuty przestępstwa. Sprawa jest w toku, sama Marcelina przekonuje o swojej niewinności.

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje.

Jednak według pojawiających się doniesień, władze TVP zastanawiają się, co z jej przyszłością w TVP.

Póki co jednak Zawadzka zachwyciła podczas prezentacji jesiennej ramówki 2020. Wygląda na to, że świetnie wypoczęła podczas urlopu, z którego zdjęciami chętnie dzieliła się z fanami w social mediach.

Opalona i promiennie uśmiechnięta pozowała fotoreporterom. Widać, że zdjęcia to jej żywioł. Na wieczór wybrała białą sukienkę bez ramiączek z ciekawym dekoltem za kolano, z rozcięciem, które z pewnością ułatwiało chodzenie w niezwykle dopasowanej kreacji. Dobrała do tego subtelne dodatki w postaci delikatnych sandałków na obcasie, perłowego naszyjnika i kolczyków, a także srebrnej torebki. Włosy zaczesała w stylu J.Lo – część spięła w kitkę, reszta luźno opadała jej na ramiona, pozostawiła także zaczesana na jedną stronę grzywkę. Lekki makijaż podkreślał jej zjawiskową urodę.

Zawadzka zdecydowanie wyróżniała się na tak zwanej ściance. Pięknie.

View this post on Instagram

Już nie ma wątpliwości — #MarcelinaZawadzka wraca do #PnS! 🌸💓 Gwiazda pojawiła się na dzisiejszej jesiennej ramówce TVP i wyglądała zjawiskowo 🔥✨ • #misspolonia #whitedress #white

A post shared by JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl) on


Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Dodaj komentarz

  • telewidzka pisze:

    Fajna dziewczyna z tej Marceliny ale bardziej do reklamy kosmetyków,mody.Może jakiś kącik prowadzić.Natomiast jako dziennikarka to chyba za wcześnie ja promować.Tutaj potrzeba wiedzy na wszystkie tematy,bogatego słownictwa,dowcipu i tego coś np.magnetyzmu…Czy pani Marcelina zaczęła chociaż studia?Bo kręci się już w TV od kilku lat, a już miała by licencjat.Bo to ważne widzowie czują to zażenowanie,brak ciekawych pytań,ubogie słownictwo….Czyli wyrażne braki w wykształceniu.

  • Gośćgra pisze:

    żenujące

  • ghngf pisze:

    ależ to dziewuszysko ma tupet żeby pokazywać te zlodziejska gębę

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×