Szukaj

Marcelina Zawadzka bez makijażu, prosto po kąpieli. Dopiero teraz widać, jaka jest piękna

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka w pełni korzysta ze słonecznej pogody. Bez makijażu, prosto po wyjściu z wody wygląda zjawiskowo. Jaka ona jest piękna.

Marcelina Zawadzka ostatnio nie schodzi z pierwszych stron kolorowych gazet. Wszystko to za sprawą oskarżeń, jakie padły w jej kierunku. Została posądzona o trzy przestępstwa: oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur i pranie brudnych pieniędzy, z czego przyznała się do dwóch pierwszych. Akt oskarżenia przedstawiono 17 osobom z Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy. Prezenterce, jako jedynej, nie zarzucono działania w grupie przestępczej.

Niedawno postanowiła odnieść się do całej sprawy i wydała oświadczenie. Zrobiła to tylko dlatego, że miała już dość licznych spekulacji pojawiających się w mediach. Początkowo nie chciała się wypowiadać w sprawie do jej zakończenia:

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje – napisała.

Dodała też, że nie jest jej łatwo czytać oskarżenia wysnuwane przez prasę. Obecnie Marcelina postanowiła odpocząć od całej tej sprawy i udała się na zasłużony urlop.

Marcelina Zawadzka prosto po kąpieli

Marcelina ma idealną figurę. Nic więc dziwnego, że każde jej zdjęcie wywołuje falę komplementów ze strony internautów. Kiedy pojawiała się w bikini, internet rozgrzał się do czerwoności. Na dzisiejszych zdjęciach pozuje ubrana w marynarkę w morskim odcieniu. Pod spodem widać neonowe bikini. Na zdjęciu jest nieumalowana, z mokrymi włosami, prosto po wyjściu z wody. Dopiero teraz widać, jaka jest piękna.

Staraj się być pierwszy: pierwszy się uśmiechnij, pierwszy przytaknij, pierwszy pochwal,  pierwszy wybacz – napisała gwiazda.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili dostępności marynarki, która założyła Zawadzka. Ten błękitny model pochodzi z kolekcji marki Eppram. Nie jest jeszcze dostępny na stronie, jednak w ofercie można znaleźć inne kolory. Natomiast cena wacha się od 1100 do 1200 złotych.


Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×