Malwina Wędzikowska w samej bieliźnie Gucci na salonach! Od góry stylizacji nie sposób oderwać wzroku. Ależ ona ma ciało!

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska na imprezie Gucci nie miała sobie równych. Stylistka pojawiła się na wydarzeniu w bieliźnie, do której dobrała wieczorowe dodatki. Efekt? Internauci podzieleni, ale jednego nie można jej odmówić – sylwetki marzeń.

Malwina Wędzikowska to znana stylistka gwiazd. Jako kostiumograf pracowała między innymi przy licznych programach telewizyjnych. To ona stylizowała gwiazdy i uczestników w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdamiThe Voice of Poland, Kocham cię, Polsko! czy Top ModelMiała również okazję sprawdzić się w roli prowadzącej program Ostatnia szansa czy jako ekspert w produkcji Druga Twarz. Stylistka wystąpiła również w programie 99. Gra o wszystko, odnosząc zwycięstwo. Nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych przekazała Fundacji TVN, na rzecz budowy Centrum Psychiatrii i Onkologii Dzieci i Młodzieży.

O Malwinie, która spokrewniona jest z dziennikarką Anną Wendzikowską, zrobiło się głośno już kilka lat temu, kiedy spotykała się z byłym partnerem Kayah i obecnym mężem Joanny Przetakiewicz – producentem Rinke Rooyensem. Ekspertka od mody brylowała wówczas na ściankach i wielu różnych imprezach branżowych. Obecnie znacznie bardziej ceni sobie prywatność.

Znakiem rozpoznawczym Wędzikowskiej są wyraziste, często budzące skrajne emocje stylizacje. Ona jak nikt inny potrafi bawić się modą. Doskonałym dowodem na to jest odważna stylizacja, w której pojawiła się na evencie marki Gucci zorganizowanym w warszawskim domu handlowym Vitkac.

Malwina Wędzikowska w bieliźnie na pokazie Gucci

Podczas wieczoru pod hasłem Gucci Botanicarium Malwina zaprezentowała się w zmysłowym stroju, który odsłonił znaczną część jej zgrabnej sylwetki. Na tę okazję wybrała odkrywające uda futrzane szorty, czarny biustonosz i pończochy. Całość przykryła białą, futrzaną narzutą. Dopełnieniem jej stylizacji były czarne sandały Gucci na platformach i mała torebka tej samej marki.

Stylistka wzbudziła furorę wśród uczestników imprezy, a fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej wzroku. Odważna stylizacja wzbudziła zachwyt wśród jej fanów, którzy zasypali ją komplementami w sekcji komentarzy na Instagramie.

  • Nie wiem kiedy szczęke pozbieram z ziemi…. Wow!
  • No dobra rozwaliłaś. Nikt tam nie mial szans z tym outfitem
  • Rewelacja
  • Wyg lądałaś JAK PRAWDZIWA ZŁOTA BOGINI. Vitkac płonął

Jak wam się podoba spojrzenie Malwiny Wędzikowskiej na wieczorowy strój?


Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Malwina Wędzikowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×