Małgorzata Socha w „BrzydUli” wystąpiła w tym samym ubraniu co 16 lat temu gwiazda „Niani”. Zero waste w serialach TVN

Małgorzata Socha, Niania

Małgorzata Socha, Niania

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych gwiazd serialu BrzydUla. Znakiem rozpoznawczym jej bohaterki, Violetty Kubasińskiej-Hu, są szałowe kreacje. Jedną z nich doskonale pamiętają fani emitowanej prawie dwie dekady temu Niani.

BrzydUla cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów TVN-u. Po raz pierwszy format został wyemitowany ponad dekadę temu i już wtedy bił rekordy popularności. Fani z zapartym tchem czekali na kolejne odsłony przygód głównej bohaterki, która na pozór nie pasowała do popularnego domu mody, w którym znalazła pracę asystentki prezesa. Obecnie podczas emisji premierowych odcinków przed telewizorami gromadzi się ponad 1 mln widzów, co dowodzi, jak bardzo tęskniliśmy za Ulą Dobrzańską.

To nie pierwszy megahit, który został wyemitowany na antenie TVN-u. Przed laty równie dużą popularnością cieszyła się Niania, w której główną rolę otrzymała Agnieszka Dygant. Serial emitowany był od 10 września 2005 roku do 24 października 2009 roku i został oparty na amerykańskim oryginale The Nanny. W ciągu 4 lat powstało 9 sezonów, które biły rekordy popularności – 4 marca 2006 roku odcinek przygód Frani Maj oglądało 3 962 984 widzów.

W obu produkcjach widzowie obdarzyli sympatią nie tylko główne bohaterki, ale i kobiety, które wcielały się w postaci drugoplanowe. Do takich można zaliczyć Violettę (Małgorzata Socha) oraz Teresę Maj (Elżbietę Jarosik), których stylizacje od początku przykuwały wzrok widzów. Czujni fani obu formatów wyłapali jeden szczegół, który łączy obie aktorki.

Małgorzata Socha w stylizacji z serialu Niania

Małgorzata Socha już od pierwszego sezonu BrzydUli wciela się w postać Violetty Kubasińskiej-Hu, która zasłynęła z tego, iż przekręca popularne związki frazeologiczne. Oprócz charakterystycznego sposobu mówienia w pamięci widzów zapisała się, jako serialowa trendsetterka, która za każdym razem zaskakuje wszystkich ciekawymi stylizacjami oraz niebanalnymi połączeniami kolorystycznymi.

W obecnej serii Violetta niezwykle często pojawia się na ekranie w stylowych garniturach. Fani formatu zauważyli, że w jednym z odcinków miała na sobie zielono-niebieską koszulę, pod którą włożyła modny, jasny golf. Całość uzupełniła dużymi kolczykami w tym samym kolorze.

Czujne oko widzów wypatrzyło, że w tej samej koszuli przed laty wystąpiła Teresa Maj, mama Niani. Mimo dużej różnicy wieku między obiema paniami ten ponadczasowy ciuch w każdym wydaniu prezentuje się idealnie. Brawo za zero waste w TVN!

Małgorzata Socha w tym samym ubraniu co gwiazda Niani

Małgorzata Socha w tym samym ubraniu co gwiazda Niani

Kim jest Elżbieta Jarosik?

Elżbieta Jarosik urodziła się 27 lutego 1948 roku w Olsztynie koło Częstochowy. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi.

Po tym, jak aktorka ukończyła studia, zatrudniła się w teatrze w Kaliszu. Wystąpiła wówczas w dwóch przedstawieniach: Między ustami a brzegiem pucharu oraz Kolędnicy. Po roku postanowiła przenieść się do Teatru Nowego w Poznaniu, z którym współpracowała przez kolejne 15 lat.

W latach 80. wykonywała piosenki do wierszy Edwarda Stachury z muzyką Jerzego Satanowskiego. Dzięki współpracy z reżyserem Januszem Wiśniewskim miała okazję odwiedzić m.in. Anglię, Danię, Hiszpanię, Kanadę i Włochy.

Elżbieta Jarosik w serialu Niania

Niania serial komediowy, Polska 2009 r., scena z: Elżbieta Jarosik

Jarosik od 1976 roku pojawia się na szklanym ekranie. Zadebiutowała w formacie Kruk, w którym wcieliła się w postać cyganki. W 1999 roku można było ją zobaczyć m.in. w KlanieTygrysach Europy, Miodowych latach czy Policjantach. Dużą popularność zyskała dzięki roli Teresy Maj, matki przezabawnej niani Frani Maj.


Małgorzata Socha w tym samym ubraniu co gwiazda Niani

Małgorzata Socha w tym samym ubraniu co gwiazda Niani

Elżbieta Jarosik
niania549

Niania serial komediowy, Polska 2009 re¿. Jerzy Bogajewicz scena z: El¿bieta Jarosik SK: , fot. Niemiec/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×