Szukaj

Bal TVN 2019: Małgorzata Socha z przygładzonymi włosami i w bardzo seksownej kreacji!

Małgorzata Socha na Balu TVN 2019 pojawiła się w stylizacji, która rozbudza wyobraźnię. Zobacz, jak zaprezentowała się w czarno-białej kreacji. 
Małgorzata Socha na Balu Fundacji TVN 2019

Małgorzata Socha na Balu Fundacji TVN 2019

Miłośnicy stacji TVN uwielbiają ją za rolę Zuzy w Na Wspólnej, ale w piątek Małgorzata Socha zupełnie jej nie przypominała. Choć na ekranie gra szarą myszkę, to doskonale wie, jak zabłysnąć na czerwonym dywanie. Na Balu TVN 2019 olśniła wszystkich.

Zobacz: Bal TVN 2019. Najpiękniejsze kreacje gwiazd: Edyta Górniak, Anna Lewandowska, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Socha na Balu TVN 2019

Socha wybrała zmysłową czarną kreację na jedno ramię zaprojektowaną przez markę La Mania. Czerń przełamuje biały element, który wygląda jak fragment biustonosza. Całość jest oczywiście szalenie elegancka, kobieca i zmysłowa. Tak bardzo, że męską część internautów może ponieść wyobraźnia! Odsłonięte ramiona i rozcięcie sięgające wyjątkowo wysoko dodają gwieździe seksapilu.

Do tego starannie dobrana biżuteria i lekkie sandałki. Prawda, że wygląda obłędnie? Przypominamy, że Małgorzata Socha jest mamą szczęśliwej trójki, ale przyznajcie – zupełnie po niej tego nie widać! Takiej figury pozazdrościć jej mogą nawet nastolatki.

A jak z fryzurą? Tu aktorka też postawiła na odważne rozwiązanie. W końcu nie każda z pań zdecydowałaby się na zaczesane do tyłu włosy. Ale… Przecież ładnemu we wszystkim ładnie! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem, dodajmy, że nad wizerunkiem aktorki czuwa jedna z najlepszych stylistek w kraju, Alicja Werniewicz.

Zobacz: Bal TVN 2019: Anna Lewandowska dawno nie wyglądała tak pięknie!

Zobacz: Bal TVN 2019: Edyta Górniak w zjawiskowej kreacji! To ona była gwiazdą wieczoru


Małgorzata Socha - Bal TVN 2019

Małgorzata Socha - Bal TVN 2019

Małgorzata Socha - makijaż, Bal TVN 2019

Małgorzata Socha - makijaż, Bal TVN 2019

Małgorzata Socha - biżuteria, Bal TVN 2019

Małgorzata Socha - biżuteria, Bal TVN 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×