Małgorzata Rozenek w zwykłych spodniach i dziewczęcym sweterku promuje modną biżuterię! Za to takich odjechanych butów jeszcze nie miała!

Małgorzata Rozenek Zozo

Małgorzata Rozenek Zozo

Małgorzata Rozenek na prezentacji biżuterii

Polska marka biżuteryjna ZoZo skradła serca celebrytek oraz gwiazd. Firma słynie bowiem z bardzo stylowych błyskotek tworzonych z ogromną pasją przeznaczonych dla kobiet ceniących sobie oryginalność. Wśród bogatej oferty właściwie każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Jest bowiem piękna biżuteria z kamieniami naturalnymi, szlachetnymi, są świecidełka ze złota, srebra oraz cudeńka pozłacane. Zatem nic dziwnego, że tymi uroczymi ozdobami zainteresowała się sama Małgorzata Rozenek.

Gwiazda TVN-u pojawiła się 27 listopada na prezentacji nowej kolekcji biżuterii. Wśród wielu celebrytek Małgosia wyróżniała się swoim młodym wyglądem, świeżą urodą, a także uroczym uśmiechem. Żona Radosława Majdana tym razem postawiła na klasyczną czerń. Na początku imprezy Małgosia pozowała w czarnych spodniach oraz w czarnym swetrze z białym printem. Do tego zestawu Małgosia dobrała szalone srebrne trapery, srebrną torebkę oraz czarny stylowy, dopasowany do jej sylwetki płaszczyk.

Po krótkiej chwili perfekcyjna pani domu zdjęła swój płaszczyk i pozowała już w samym sweterku z figlarnie podwiniętymi rękawami. W tym frywolnym looku Małgosia wyglądała jak nastolatka. Jak widać nie zawsze trzeba odsłaniać nogi i dekolt.

Zobaczcie jak miło!

Ups! Jacek Rozenek przypadkiem potwierdził ciążę Małgorzaty Rozenek! Wysypał się na podchwytliwym pytaniu

Oszuści wykorzystali wizerunek Małgorzaty Rozenek! Wściekła się nie na żarty!

Małgosia Rozenek wywołała trzęsienie wśród paparazzi! Wystarczyło, że włożyła swoje ekstremalnie drogie okulary


Małgorzata Rozenek na promocji ZOZO

Małgorzata Rozenek na promocji ZOZO

Małgorzata Rozenek na promocji ZOZO

Małgorzata Rozenek na promocji ZOZO

Makijaż Małgosi Rozenek

Makijaż Małgosi Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×