Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Małgorzata Rozenek wprowadza w mieszkaniu świąteczną atmosferę, a fanki pieją z zachwytu. „Sweter sztosik!” ale zobaczcie tylko jej buty!

Malgorzata Rozenek w butach marki Kazar


Małgorzata Rozenek zachwyciła fanki stylizacją

Małgorzata Rozenek to jedna z najlepiej ubranych kobiet w show-biznesie. Perfekcyjna jest nie tylko specjalistką od idealnego porządku w domu i świetnie zorganizowanego ślubu, ale również w kwestiach stylu i garderoby mogłaby wiele nauczyć większość swoich koleżanek po fachu. Nic więc dziwnego, że niezależnie od aktualnie panujących na jej Instagramie nastrojów – bywa, że zostaje skrytykowana przez hejterów z różnorakich, często absurdalnych powodów – wszyscy zawsze chwalą jej stylizacje.

Tym razem gwiazda pochwaliła się trochę drapieżnym, a trochę dziewczęcym zestawem. Trudno jednoznacznie określić, bo obcisłe spodnie na pierwszy rzut oka gryzą się z jasnym, oversize’owym sweterkiem, ale na drugi pasują już idealnie i dopełniają swoje braki tworząc harmonijną całość. Fanki wypytywały Perfekcyjną o poszczególne części garderoby, ale to buty zrobiły na nich największe wrażenie!

Krótkie, czarne kozaki z trzema paskami na srebrnych sprzączkach są buńczuczne, zawadiackie i genialnie równoważą całą stylizację. To model Deniz marki Kazar i kupicie go za 749 złotych w sklepie stacjonarnym lub online. Tanie nie są, ale jakością i wyglądem powalają na łopatki.

Podoba wam się stylizacja Rozenek?

Zmysłowa Małgorzata Rozenek była bardzo grzeczna więc dostała czadowe kozaczki od św. Mikołaja!

Małgorzata Rozenek nie ma lekko! Chciała pochwalić się przystojnym mężem, a fanki niemal pożarły ją żywcem! „Współczuję Twoim dzieciom”

Małgorzata Rozenek na dobre zamknęła usta hejterom! „Nie wypada starej babie w warkoczykach chodzić”. Jej odpowiedź była miażdżąca!Komentarzy: 1


Bogni | 9 grudnia 2017, 16:28

Kobiet w showbiznesie ? zwykły pustak i kobiecy nierób !


Dodaj komentarz
×