Małgorzata Rozenek na gali „Wprostu”. Elegancki koczek i kreacja jej projektu. W takim wcieleniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w poniedziałkowy wieczór pojawiła się na gali ShEO Awards, w której trakcie zachwyciła swoim wyglądem. Tym razem nie tylko kreacja, ale też fryzura przyciągała uwagę. Zobaczcie.

Małgorzata Rozenek stanowi świetny przykład na to, że bycie mamą i bizneswoman nie musi się wykluczać. Wychowuje trzech synów:  Stanisław (15 lat), Tadeusza (11 lat) i Henryka (1 rok). Stara się spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Oprócz tego sporo pracuje. Niedawno pojawiła się na planie kolejnej edycji Projektu Lady. Od pewnego czasu prowadzi też markę ubrań Mrs. Drama i nie ukrywa, jest z niej bardzo dumna:

Jestem bardzo dumna z tego jak się rozwijamy. Bardzo mi się podoba kierunek, w którym idziemy. Nie będę mówić o liczbach biznesowych, chociaż są bardzo ośmielające. Dla mnie najważniejsze jest to, że my od samego początku myśleliśmy o naszych ubraniach w sposób całościowy. Dla nas jest ważne, aby ta klientka miała rzeczy z każdej kolekcji i żeby te rzeczy do siebie pasowały.

Małgorzata Rozenek zaszalała z fryzurą. Tak wygląda z koczkiem

Chociaż Małgorzata Rozenek nie narzeka na brak obowiązków, znajduje czas, by brać udział w branżowych imprezach. Tak jak w poniedziałkowy wieczór, gdy pojawiła się na gali ShEO Awards. Postawiła na stylizację, która z daleka przyciągała uwagę. Ubrała się w długą do ziemi, czarną kreację, która podkreślają jej szczupłą sylwetkę. Suknię zaprojektowała osobiście.

To jednak fryzura gwiazdy odgrywała pierwsze skrzypce. Spięła włosy w kok, dzięki czemu prezentowała się bardzo elegancko. W takim wydaniu zaprezentowała się na scenie, gdzie odebrała nagrodę. W długim wpisie na Instagramie podziękowała za to wyróżnienie:

. Dziękuje w imieniu Nas wszystkich. Nas, którzy tą trudną drogę o rodzicielstwo już przeszli, ale przede wszystkim w imieniu tych, którzy mają ją jeszcze przed sobą. Ta nagroda to wyciągnięcie pomocnej dłoni, a w tej drodze, każda pomoc jest ważna. Dziękuje. Gratuluje z całego serca pozostałym laureatkom, jesteście niezwykle inspirujące.

Internauci w komentarzach zachwycają się stylizacją, jaką wybrała Małgorzata Rozenek:

  • Ależ pięknie Pani wygląda. Gratulacje.
  • Gratuluję serdecznie. Kochana Pani Małgosiu życzę Pani jeszcze więcej takich nagród . Jest Pani Wielka. Pozdrawiam cieplutko.
  • Jak laleczka. Pięknie i w pięknym celu.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Gwiazda prezentowała się świetnie.


Małgorzata Rozenek w koku

Małgorzata Rozenek w koku

Małgorzata Rozenek w koku

Małgorzata Rozenek w koku

Małgorzata Rozenek w koku

Małgorzata Rozenek w koku

Komentarze