Szukaj

Ile kosztuje sukienka Małgorzaty Rozenek z wiosennej ramówki TVN Style? Materiału niewiele, ale cena robi wrażenie!

Małgorzata Rozenek - wiosenna ramówka TVN Style 2018

Ile kosztowała sukienka Małgorzaty Rozenek z ramówki TVN Style?

Małgorzata Rozenek na wiosennej ramówce TVN Style,. która odbyła się 1 marca w Warszawie zrobiła prawdziwą furorę. Na jej tle inne koleżanki wypadły dość blado, ale trudno się dziwić, bo przepiękna, kanarkowożółta sukienka w połączeniu z opaloną skórą i przemyślanymi dodatkami robiła niesamowite wrażenie. Nie ja się jednak ukryć, że jej cena nie należy do najmniejszych. Specjalnie dla was dowiedzieliśmy się skąd pochodzi i ile kosztuje!

Nie od dziś wiadomo, że Rozenek ma gust świetny, ale drogi. Można jej nie lubić, ale nie można jej odmówić tego, że od święta i na co dzień ubiera się jak hollywoodzka, pierwszoligowa gwiazda, a o modowych wpadkach nie ma w jej przypadku mowy. Starannie dobierane stylizacje, godziny szukania odpowiedniej kreacji, wszystko dopięte na ostatni guzik – fani uwielbiają ją za skrupulatność, ale również niewymuszony wdzięk. Jej najnowsza kreacja była dość odważna, ale bez wątpienia przyjemna do podziwiania.

Kanarkowożółta mini z hiszpańskim dekoltem i gorsetowym wiązaniem zrobiła furorę. Wykonana z delikatnego, połyskliwego materiału, eksponowała opalone ramiona i długie nogi Perfekcyjnej, zalotnie odsłaniała dekolt i świetnie zgrywała się z figurą gwiazdy Iron Majdan. Została stworzona przez Marlu, ale niestety, nie jest to tani dodatek do naszej szafy.

Za kreację w stylu Małgorzaty zapłacimy 2190 złotych. Cena bez wątpienia robi wrażenie jak na tak małą ilość materiału, ale przyznajcie – warto tyle za nią zapłacić.

Podoba wam się?

Konferencja prasowa programu „Iron Majdan”. Boska Małgorzata Rozenek i przystojny Radosław Majdan promują swój najnowszy hit!

Gwiazdy na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style: Małgorzata Rozenek, Maja Sablewska, Ula Chincz, Izabela Janachowska

Kanarkowa mini Małgorzaty Rozenek to totalny hit! Na wiosennej ramówce TVN Style trudno było oderwać wzrok od jej boskich nóg!

 


Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Rozenek?

×