Szukaj

Małgorzata Rozenek na tropikalne upały ubrała się tak, że oczy wychodzą z orbit! W seksownym stroju przekazała pilny apel do wszystkich Polaków!

Małgorzata Rozenek to demon seksu o gigantycznym sercu! Gdy z nieba leje się żar, gwiazda TVN-u pamięta, by dopieścić nie tylko internautów seksownymi fotkami, ale też niesie pomoc zwierzętom, które w upalne dni zasługują na szczególną uwagę!
Małgorzata Rozenek - sukienka

Małgorzata Rozenek od kilku dni walczy z upałami, które opanowały całą Polskę. Właśnie z tego powodu gwiazda stawia na przewiewne kreacje odsłaniające jak najwięcej ciała. Ostatnio ubrała się w czerwoną, obcisłą sukienkę marki NUDYESS na ramiączkachdo której dobrała sandałki na obcasie i bordową torebkę.

Kiedy z nieba leje się żar, a Małgorzata czuje się jak skwarka na rozgrzanej patelni, znacznie gorzej radzą sobie jej czworonogi. Właśnie dlatego seksbomba kilka godzin temu zwróciła się do swoich fanów z prośbą o pomoc w znalezieniu jak najlepszego sposobu na ochłodę dla zwierzaków. Gwiazda o sercu tak wielkim jak odległość z Ziemi do Saturna podjęła już konkretne kroki, do których zachęca także resztę narodu:

Lady in red. Upał mnie wykończy, ale dzięki Wam już dziś będziemy mieć maty chłodzące dla psów. Na kamizelki chłodzące musimy poczekać do poniedziałku. Dziękuje kochani za pomoc. Na Was zawsze można liczyć – podpisała najnowsze zdjęcie na Instagramie.

Fani zachwyceni byli nie tylko stylizacją Małgosi, ale przede wszystkim jej zachowaniem, którym udowodniła, że los zwierząt nie jest jej obojętny:

  • Niewiele ludzi myśli o zwierzętach, tym bardziej to cenne. Miło.
  • Musimy kupić matę tżz. Stylizacja ekstra
  • Świetna figura
  • Wow, super sukienka – oczu nie można oderwać!
  • Zawsze wyglądasz bosko. Aż miło na ciebie patrzeć i tak trzymaj

Trzeba przyznać, że zachowanie jest godne pochwały! Ręce aż same składają się do braw, a oczy wychodzą z orbit na widok najnowszych zdjęć Małgorzaty.

Zobacz: Małgorzata Rozenek jest oburzona skandalem z chorym Jackiem Rozenkiem w szpitalu! W jakim obecnie jest stanie? [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Rozenek kusi dekoltem oraz opalonymi nogami! Wygląda tak apetycznie jak smakołyki z jej diety pudełkowej!

Zobacz: Małgorzata Rozenek o nowych odcinkach “Perfekcyjnej Pani Domu”! Jakie zmiany w kontynuacji show szykują producenci? [WIDEO]


Lubisz Małgorzatę Rozenek?

×