Szukaj

Jak podkreślić talię bez wysiłku? Wystarczy włożyć sukienkę Małgorzaty Rozenek. Sylwetka od razu nabiera kształtu

Małgorzata Rozenek - sukienka

Małgorzata Rozenek - sukienka

Małgorzata Rozenek zachwyciła swoje fanki wyborem sukienki. Wygląda w niej bosko, a do tego zdradziła, że to dzięki jej krojowi wygląda lepiej. Gdzie i za ile taką kupić?

Małgorzata Rozenek niedawno powitała na świecie małego Henia, ale już wróciła na plan Projekt Lady. Internautki zachwycają się, że tak szybko wróciła do formy, bo gwiazda imponuje figurą. Każde jej nowe zdjęcie jest szeroko komentowane właśnie pod kątem zbędnych kilogramów i tego, jak tak szybko pozbyła się tych nadprogramowych – w końcu otwarcie mówiła o tym, że w ciąży przytyła ich aż 20. Na fotografiach chwali się zgrabnymi nogami, a jej stylizacje są idealne.

Znana ze szczerości Rozenek postanowiła odnieść się do sprawy i opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje aktualną figurę w całej okazałości. Napisała, że jeszcze wiele jej brakuje do pełni formy, a pozostało jej jeszcze 12 kilogramów. Zdradziła, że tajemnicą udanych zdjęć jest odpowiednia poza, lata wprawy, no i dobór kroju kreacji. Tak jak niebieskiej sukienku, która zachwyciła jej fanki.

Małgorzata Rozenek w niebieskiej sukience

Na zdjęciu, na którym Rozenek pokazuje Henia w pięknym mobilnym koszu, pozuje w krótkiej niebieskiej sukience, która zachwyciła jej fanki.

  • Wygląda Pani kwitnąco!
  • Ładna sukienka.
  • Masz piękną figurę. Szczególnie nogi, tylko pozazdrościć.
  • Pani Małgosiu wygląda Pani genialnie.
  • Piękny kosz i piękny synek i kiecka też fajna.
  • Gosiu ładnie wyglądasz…i szczuplutko w tej sukience.

Gwiazda odniosła się do komentarzy, bo sama zachwyca się kreacja, dzięki której bez wysiłku zyskała talię, nad która ciągle musi jeszcze popracować.

Bo ona ma świetny krój, który bardzo dobrze maskuje. Przez ściągacz w talii, wydaje się, że ją się ma – odpisała.

Podoba wam się? Jeśli tak to podpowiadamy, że sukienkę kupicie online w skelepie le-desir.pl, to model Lorenzo Blue i kosztuje 700 złotych. Dostępna jest także w innych wariantach kolorystycznych.


Małgorzata Rozenek w sukience Le Desir za 700 złotych

Małgorzata Rozenek w sukience Le Desir za 700 złotych

Sukienka Le Desir za 700 złotych

Sukienka Le Desir za 700 złotych

Małgorzata Rozenek w kostiumie kąpielowym z H&M

Małgorzata Rozenek w kostiumie kąpielowym z H&M

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×