Małgorzata Rozenek bryluje na salonach w stylizacji za prawie ĆWIERĆ MILIONA ZŁOTYCH. To nie sukienka była najdroższym elementem

Małgorzata Rozenek w stylizacji za ćwierć miliona złotych

Małgorzata Rozenek w stylizacji za ćwierć miliona złotych

Małgorzata Rozenek odebrała nagrodę na gali, na której pojawiła się w komplecie wartym fortunę! Jej elegancka i na pozór skromna stylizacja była warta astronomiczną kwotę. 

Małgorzata Rozenek równo dekadę temu zadebiutowała w show-biznesie. Program Perfekcyjna pani domu uczynił z niej jedną z największych gwiazd w kraju. Prezenterka wywołuje skrajne emocje wśród widzów TVN. Jedni wręcz za nią szaleją, a inni najchętniej pozbyliby się jej z obsady poszczególnych formatów. Na szczęście zwolenników urody i talentu Małgosi jest więcej, a to przekłada się na popularność w social mediach.

Rozenek od lat inspiruje swoje fanki. Dla setek obserwatorek jest wyrocznią mody, a najlepszym tego dowodem są sukcesy, jakie odnosi jej marka odzieżowa Mrs. Drama. Produkty z polskich szwalni, które powstają według wytycznych gwiazdy, można kupić nie tylko w internecie, ale także w stacjonarnym butiku przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie, która nazywana jest polską Fifth Avenue.

Poczynania Gosi docenili ostatnio organizatorzy gali Marki Roku 2022, którzy przyznali jej statuetkę w kategorii Ikony i inspiracje. Nie obyło się bez podziękowań w sieci:

Kobieca Marka Roku w kategorii Ikony&Inspiracje, bardzo dziękuje za wyróżnienie! To motywacja do dalszych działań! Gratulacje dla wszystkich, między innymi dla @ostaszewskamaja_official, która również została nagrodzona oraz za to, że jest inspiracją dla wielu z nas do działań społecznych. Ogromne gratulacje i dziękuje. #kobiecamarkaroku – napisała Małgosia.

Małgorzata Rozenek w stylizacji za prawie ćwierć miliona złotych

Internauci zachwalali prowadzącą Dzień Dobry TVN za piękną stylizację, w której pojawiła się tego szczególnego wieczoru. Wybrała skromną, wieczorową suknię w czarnym kolorze, z efektownym dołem. Dopełniła się błyskotkami i eleganckimi sandałkami na obcasie. Okazuje się, że za jej look, który zebrał masę komplementów, był wart prawie ćwierć miliona złotych!

  • Gosia wyglądasz obłędnie!
  • Jesteś piękna, szczuplutka, wyglądasz młodziutko i na wypoczetą, szcześliwą. Dla mnie bomba!
  • Klasa! Jak za panią nie przepadam, tak stylizacja przepiękna – czytamy w sekcji komentarzy na Instagramie.

Co ciekawe, to nie kreacja stworzona przez MAVERIE była najdroższym elementem ubiory Małgorzaty. Dział prasowy marki biżuteryjnej ZoZo Design poinformował nas, że biżuteria Rozenek kosztowała ponad 200 tys. złotych! Wszystko za sprawą diamentowych kolczyków i pierścionka, po które kilka dni temu gwiazda udała się do butiku wspomnianej firmy.

Ile zarabia Małgorzata Rozenek?

Na tak piękny komplet mogą pozwolić sobie prawdziwe lwice biznesu, a Małgorzata zdecydowanie do takich należy. Ostatnio magazyn Forbes wycenił jej wartość na 207 mln złotych – to o wiele więcej niż w przypadku Anny Lewandowskiej. Do tego dochodzą zyski z postów sponsorowanych (za jeden wpis trzeba zapłacić ok. 50 tys. zł!), kampanii reklamowych i biznesów, w których gwiazda ma udziały. Jakiś czas temu o wszystkich opowiedziała naszej reporterce. Mało kto wiedział, że na jej konto spływa część zysków m.in. od producenta kartonów.

Jak oceniacie ostatnią stylizację Małgosi?


Małgorzata Rozenek w stylizacji za ćwierć miliona złotych

Małgorzata Rozenek w stylizacji za ćwierć miliona złotych

Małgorzata Rozenek w stylizacji za ćwierć miliona złotych

Małgorzata Rozenek w stylizacji za ćwierć miliona złotych

Małgorzata Rozenek w diamentowej biżuterii ZoZo Design

Małgorzata Rozenek w diamentowej biżuterii ZoZo Design

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×