Szukaj

Różowiutka Małgorzata Rozenek w wystrzałowym komplecie świętuje premierę autorskiej zastawy

Małgorzata Rozenek w różowym komplecie na premierze zastawy

Małgorzata Rozenek na premierze swojej autorskiej kolekcji zastawy porcelanowej. Perfekcyjna pojawiła się w oryginalnym różowym komplecie i wywołała furorę swoją stylizacją. Największą uwagę zwracały spodnie. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcia!

Małgorzata Rozenek jest ikoną mody, specjalistką od porządkowania domu, damą z prawdziwego zdarzenia i uwielbianą przez fanów osobistością medialną. Gwiazda, która od lat bryluje na salonach, do listy swoich dokonań dopisała właśnie autorską kolekcję porcelanowej zastawy. Klasyczna, biała kolekcja z delikatnym wzorkiem zadebiutowała w Warszawie 26 marca, a gwiazda zjawiła się na premierze w niezwykłej stylizacji, wzbudzając prawdziwy zachwyt.

Rozenek postawiła na bardzo wiosenny odcień różu. Miała na sobie oryginalny kostium z długą marynarką o szlafrokowym kroju, pod którą założyła białą koszulę z kołnierzykiem i wystającymi z rękawów mankietami. Do swojej kreacji dobrała szarą torebkę ze złotymi zdobieniami, która pięknie przełamywała słodycz całego looku. Największym hitem okazały się być jednak spodnie od kostiumu, o dość niecodziennej długości – przed kolano. Rozenek zdołała więc ubrać się bardzo elegancko, jak na prawdziwą kobietę sukcesu przystało i jednocześnie pochwalić się zgrabnymi nogami.

Swój outfit wykończyła sandałkami na szpilce i delikatną biżuterią, oraz zdecydowanym akcentem w postaci zegarka. Subtelny makijaż i prosta fryzurka dopełniły dzieła.

Jak wam się podoba? 😉

Małgorzata Rozenek została projektantką! Pochwaliła się swoim pierwszym dziełem!

Małgorzata Rozenek znów zmieniła fryzurę! Krótkie cięcie to już tylko wspomnienie!

Szczupła jak modelka Katarzyna Niezgoda w zmysłowej sesji dla popularnego magazynu! Można ją pomylić z Małgorzatą Rozenek!


Czy inspirujesz się stylizacjami gwiazd?

×