Szukaj

Małgorzata Rozenek świętuje rocznicę ślubu w Rzymie. Ma taką kreację, że aż Włochom odebrało mowę!

Małgorzata Rozenek czerwona sukienka Włochy

Radosław Majdan okazał się być bardzo romantycznym mężczyzną. Z okazji 3. rocznicy ślubu zabrał Małgosię Rozenek w podróż do Rzymu. Zobaczcie, jak świętowali.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosła Majdan świętują 3. rocznicę ślubu. Czas leci bardzo szybko, ale ich miłość zdaje się nabierać rumieńców. Ciągle bardzo się kochają i pokazują sobie uczucie różnymi gestami.

Zobacz: Gwiazdy na Wielkim Meczu TVN vs WOŚP: Małgorzata Rozenek, Madzia Wójcik, Roksana Węgiel, Kasia Sokołowska

Rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana

Radosław Majdan, żeby odpowiednio uczcić rocznicę ślubu, ze swoją ukochaną Małgosią Rozenek, zabrał ją do Rzymu. To tam w romantycznej scenerii świętowali kolejny rok razem. Zdjęciami pochwalili się w social mediach. Wyglądają na bardzo zrelaksowanych i szczęśliwych. Spacerują, zwiedzają. Prawdziwe rzymskie wakacje.

Małgosia Rozenek – rzymskie stylizacje

Małgosia Rozenek jest znana ze swoich świetnych stylizacji. Szyku zadaje więc także na swoich rzymskich wakacjach. Spaceruje po Wiecznym Mieście, zwracając na siebie uwagę przechodniów. Jedna z wybranych kreacji była wyjątkowo zjawiskowa. Zdjęcia ze spaceru po stolicy przedstawiają ją w sukni w czerwony, panterkowy wzór, która sięgała do ziemi, z głębokim rozcięciem na plecach, co dodawało jej seksapilu. Kreację spięła w pasie skórzanym paskiem, a na nogi założyła rzymianki.

Zobacz: Meghan Markle przechytrzyła księżną Kate! Teraz to ona spędzi wakacje z królową

View this post on Instagram

Rzymskie wakacje…

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Małgosia i Radek Majdanowie – jaką są parą?

Są jedną z najpopularniejszych par polskiego show biznesu. Mają ogromny dystans do siebie i otaczającego ich świata oraz nie wstydzą się publicznie okazywać sobie uczuć. Rozczulają swoich fanów nazywając siebie pieszczotliwie Pysiula i Pączek. Dali się poznać też jako wulkany energii, nie przebierają w słowach, często reagują spontanicznie i emocjonalnie – jak to miało miejsce w programach, w których brali udział: Azja Express czy Iron Majdan. Są bardzo zgodną parą i potrafią zrozumieć się bez słów. Widać, że żadne wyzwanie nie jest im straszne. Wyraz uczuciom dają sobie też w social mediach, w których są bardzo aktywni. Radosława Majdana i Małgorzatę Rozenek-Majdan bardzo polubili internauci.

Zobacz: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek uczcili rocznicę ślubu zdjęciem z łóżka! Jest też romantyczny wpis


Małgorzata Rozenek-Majdan rocznica w Rzymie

Małgorzata Rozenek-Majdan rocznica w Rzymie

Małgorzata Rozenek-Majdan spacery po Rzymie

Małgorzata Rozenek-Majdan spacery po Rzymie

Małgorzata Rozenek-Majdan w panterkowej sukni

Małgorzata Rozenek-Majdan w panterkowej sukni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×