Szukaj

W takiej stylizacji Małgorzata Rozenek jeszcze się nie pokazywała! Logo marki jej ciuszka widać na 100 metrów!

Małgorzata Rozenek w pomarańczowym kombinezonie

Małgorzata Rozenek w pomarańczowym kombinezonie

Małgorzata Rozenek jest uznawana za ikonę stylu! Tym razem zachwyciła w pomarańczowej stylizacji. To pierwszy raz, gdy ubrała się w coś tak oryginalnego.

Małgorzata Rozenek to bezapelacyjnie jedna z najlepiej ubranych Polek w show biznesie. Co prawda czasem musi ustąpić miejsca Małgorzacie Kożuchowskiej, ale stylizacje Małgosi zasługują na uwielbienie. Tak też stało się tym razem. Dopiero co wróciła z bajecznej podróży po Azji, w której zwiedziła wszystkie najważniejsze atrakcje turystyczne oraz poznała chiński rytuał parzenia herbaty, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie, a już zawitała do popularnego programu śniadaniowego.

Gdy jej życie zawodowe nabiera tempa, a rodzina oraz ukochany zapewniają wsparcie w każdej sytuacji, można kochać nawet poniedziałki! Jak napisała na swoim Instagramie:

Uwielbiam tak rozpoczynać tydzień – wyznała Małgosia.

Małgorzata Rozenek zawsze dobiera strój adekwatnie do okazji. Za oknem możemy świętować pełnię lata, które zachwyca nas pięknem kwitnących roślin. Także Małgosia postawiła na iście wakacyjny komplet! Na wydanie Dzień Dobry TVN celebrytka ubrała kolorową stylizację od Evy Minge. Pomarańczowy pięknie podkreśla opaleniznę prowadzącej Projekt Lady. Pionowe pasy na pomarańczowych spodniach jeszcze bardziej wydłużyły długie nogi Rozenek, a poziome linie na bluzce poszerzyły ramiona.

Internautki są zachwycone nowym strojem swojej ulubienicy Niestety zestaw nie jest jeszcze oficjalnie dostępny w sklepie internetowym słynnej polskiej projektantki. Czyżby właśnie dziś miał swoją premierę?

Zobacz: Małgorzata Rozenek jest oburzona skandalem z chorym Jackiem Rozenkiem w szpitalu! W jakim obecnie jest stanie? [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Rozenek kusi dekoltem oraz opalonymi nogami! Wygląda tak apetycznie jak smakołyki z jej diety pudełkowej!

Zobacz: Małgorzata Rozenek o nowych odcinkach “Perfekcyjnej Pani Domu”! Jakie zmiany w kontynuacji show szykują producenci? [WIDEO]


Małgorzata Rozenek All-ONS_1063766406_1

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek All-ONS_1063766413_1

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek All-ONS_1063766428_1

Małgorzata Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×