Małgorzata Rozenek znalazła kurtkę, która pasuje do wszystkiego! Pokazała się w niej już dwa razy i za każdym wyglądała świetnie

Małgorzata Rozenek - promuje czerwoną kurtkę

Małgorzata Rozenek pokazała na Instagramie zdjęcie w czerwonej kurtce z kolekcji dla Tiffi, Lady M. Dodatkowo możemy ja podziwiać jako modelkę na stronie sklep. Zobaczcie.

Małgorzata Rozenek pokazała się na swoim Instagramie w pięknej, ciepłej zimowej kurtce, którą sygnuje swoim nazwiskiem, a można ja kupić w sklepie Tiffi, a część dochodu zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Zobacz: HOT: Małgorzata Rozenek w lateksie od pasa w dół. Zakochajcie się w tych białych kozakach! Nawet siostry Godlewskie przy niej wymiękają!

Małgorzata Rozenek – jak wygląda w czerwonej kurtce?

Małgosia Rozenek promuje kurtki sygnowane swoim nazwiskiem – Lady M. Dostępne są w kolorze czerwonym i czarnym. Można je kupić za 899 złotych, a część dochodu zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Gwiazda wygląda wspaniale, i zarówno na Instagramie, jak i na stronie sklepu, wygląda wspaniale. Zachęca do kupna kurtek, mówiąc o nich, że pasują do każdej stylizacji – zarówno eleganckiej, jak i casualowej. Kurtka Lady M, którą ma na sobie, jest na sprzedaż w limitowanej edycji, a część dochodu trafi na konto fundacji MRM.

Małgorzata Rozenek czerwona kurtka dla Tiffi

Małgorzata Rozenek czerwona kurtka dla Tiffi

Na zdjęciach na Instagramie Rozenek połączyła kurtkę z dżinsem i sportowymi, kolorowymi butami. Na stronie sklepu wzbogaciła stylizacje o różowy szal. Obie stylizacje warte uwagi.

Przyda się ciepła kurteczka, oj przyda na @tiffi_fashion szukajcie moich kurtek Lady M. Link na story w swipe up. Miłego, ciepłego dnia – napisała Małgosia.

Zobacz: Małgorzata Rozenek chwali się eleganckim domem! Internauci oszaleli z wrażenia. Co za luksus!

Małgorzata Rozenk już wcześniej pisała na swoim Instagramie o celu sprzedaży kurtek Lady M:

Wraz z narodzinami Fundacji MRM, startuje projekt MRM&Tiffi w którym udział biorą moje dwa modele kurtki Lady M (błyszcząca czarna i czerwona)!
100zł ze sprzedaży każdej kurtki trafi na konto fundacji. Kurtki są wyjątkowe i jest ich tylko 350 sztuk z koloru. Każda ma swój certyfikat.
Zrób coś dla siebie i innych – ubierz się pięknie i pomagaj!

Zobacz: Małgosia Rozenek na trzecią ciążę wydała fortunę. Ile kosztują ją starania o dziecko z Radkiem?

W naszej galerii Małgorzata Rozenek w czerwonej i czarnej kurtce Lady M. Możecie się przekonać, że rzeczywiście pasują do każdej stylizacji.


Małgorzata Rozenek w czerwonej kurtce

Małgorzata Rozenek w czerwonej kurtce

Małgorzata Rozenek w kurtce Lady M

Małgorzata Rozenek w kurtce Lady M

Małgosia Rozenek w czerwonej kurtce

Małgosia Rozenek w czerwonej kurtce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×