Szukaj

Małgorzata Rozenek w zimowej stylizacji. Krótka kurtka odciągała uwagę od jej luksusowej torebki. Kosztuje krocie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w krótkiej kurtce

Małgorzata Rozenek na Instagramie pochwaliła się nową stylizacją, w której główną rolę odgrywa granatowa kurtka. Internauci są zachwyceni i nie ukrywają tego w komentarzach.   

Małgorzata Rozenek przez kilka tygodni przebywała w Meksyku, gdzie wybrała się z całą rodziną. Odpoczywali w Tulum, miejscu chętnie wybieranym przez rodzime gwiazdy. Perfekcyjna nie zapomniała jednak o swoich fanach. Co jakiś czas publikowała nowe zdjęcia, wśród których nie brakowało tych, na których eksponowała sylwetkę w strojach kąpielowych. Trudno uwierzyć, że niedawno została mamą po raz trzeci.

Urlop dobiegł już końca, a Małgosia i jej bliscy wrócili do Warszawy. Gwiazda niemal natychmiast wróciła do pracy, o czym w piątek poinformowała na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się metamorfozą: pokazała nowy manicure, a także kolor włosów, który jest wpływem meksykańskiego słońca. To ono rozjaśniło pasma włosów Rozenek:

Jak mi po prostu słońce pięknie kolor pięknie włosy zrobiło, no na maksa – tłumaczyła Małgorzata Rozenek na Instastory.

Małgorzata Rozenek w zimowej stylizacji. Jak wygląda?

Rozenek dodała nowy post na Instagramie w sobotni poranek. Tym razem zaprezentowała zimową stylizację. Składała się na nią puchowa, ciemna, gruba kurtka, którą gwiazda połączyła z czarnym golfem oraz dżinsami od Elisabetta Franchi. Wybrała też bardzo luksusową torebkę Fendi, której cena waha się w granicach kilku tysięcy złotych (podobny model znaleźliśmy za ponad 4 tys. zł), a także duże, przeciwsłoneczne okulary.

Małgorzata Rozenek w opisie postanowiła zażartować ze swojego stroju i napisała, że wpływ na rozmiar kurtki ma cena:

Kiedy stać Cię tylko na połowę kurtki-bierz górną część proszę bardzo.

Internauci są zachwyceni zarówno stylizacją, jak i dystansem, z jakim Małgorzata Rozenek podchodzi do tej stylizacji:

  • Dowcipnisia. Świetna stylizacja. Klasycznie jeansy, czarny golf, a połowa kurtki, super. Tak jak figura. Miłego spaceru.
  • Prędzej kiedy stać Cię tylko a szalik puchowy, zrób z niego kurtkę. Tak byłoby w moim przypadku. Świetnie Pani wygląda.
  • Wiadomo, że lepiej brać górę niż dół. Swoją drogą cały materiał poszedł w rękawy, nic dziwnego, że nie starczyło na nic więcej. Świetna stylizcja.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Małgosia wygląda świetnie.


Małgorzata Rozenek w krótkiej kurtce

Małgorzata Rozenek w krótkiej kurtce

Małgorzata Rozenek w krótkiej kurtce

Małgorzata Rozenek w krótkiej kurtce

Małgorzata Rozenek w krótkiej kurtce

Małgorzata Rozenek w krótkiej kurtce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×