Małgorzata Rozenek podbija Sztokholm w ciuszku z Zary za śmieszne pieniądze. Aż nie chce się wierzyć, że tyle kosztuje to cudo na przecenie

Małgorzata Rozenek w ubraniu z Zary

Małgorzata Rozenek w ubraniu z Zary

Ikona stylu Małgorzata Rozenek pochwaliła się stylizacją, w której zwiedzała Sztokholm. Jej fotki ze stolicy Szwecji zachwyciły fanów, podobnie jak stylizacja, w której ruszyła na podbój miasta. Okazuje się, że jeden z ciuszków pochodzi z przecenionej kolekcji Zary. Cena jest tak niska, że szok.

Małgorzata Rozenek przez wielu uważana jest za wyrocznię trendów. Jej styl ubierania się inspiruje tysiące kobiet. Pod każdym zdjęciem, jakie udostępnia w sieci, roi się od pytań o poszczególne elementy garderoby. Nie inaczej było tym razem, gdy pochwaliła się serią fotografii ze Sztokholmu.

Małgorzata Rozenek w koszulce z Zary z wyprzedaży

Rozenek od tygodnia spędza wakacje życia. Razem z mężem, synami i psami udała się w podróż kamperem po Skandynawii. Całe wydarzenie niczym reality show bieżąco relacjonuje na Instagramie. Z jej opowieści wynika, że nie zawsze jest tak pięknie, jak sobie wyobrażała. Gwiazda ma za sobą kilka dni zwątpienia. Próbowała już kilkukrotnie wymienić mini mieszkanie na kółkach na luksusowy hotel. Do jednego z nich nie została przyjęta ze względu na czworonożnych towarzyszy. Mimo wolnych pokojów odmówiono jej udostępnienia apartamentu na doby.

Na szczęście Małgorzatę nie opuszcza optymizm. W każdej sytuacji stara się dostrzegać szklankę do połowy pełną. Ostatnio zdradziła, że stolicę Szwecji opuszcza z szerokim uśmiechem na twarzy, ale i z niedosytem. Uważa, że czas poświęcony na zwiedzanie Sztokholmu był źle wyliczony. Nie zdążyła zobaczyć wszystkich pięknych zakamarków, które poleciły jej internautki, dlatego już teraz zapowiedziała, że jeszcze tam wróci.

Sztokholm to piękne miasto. Dwa i pół dnia to zdecydowanie za mało, żeby je porządnie zwiedzić. Wrócimy tu, tymczasem w drogę. Tyle jeszcze przed nami – napisała influencerka.

Na pożegnanie z miastem zrobiła kilka pamiątkowych zdjęć. Uwagę fanów przyciągnęły nie tylko piękne widoki w tle, ale także jej stylizacja. To, co gwiazda miała na sobie, zaintrygowało internautki. Zaczęły wypytywać, skąd pochodzi jej koszulka w biało-czerwone pasy. Ubranie eksponujące ramiona prezentuje się bardzo stylowo i wygląda jak z włoskiego domu mody – tu jednak zaskoczenie.

Rozenek swój designerski top w narodowych barwach zakupiła w popularnej na całym świecie sieciówce. To projekt, który jeszcze można dostać w niektórych stacjonarnych sklepach Zara. Bluzeczka pochodzi z poprzedniej kolekcji, dlatego w sprzedaży pozostały już ostatnie sztuki. Można je kupić za grosze, bo za jedyne 29,90 złotych, czyli aż o 60 procent taniej, niż na początku.

Spodziewaliście się, że jedna z najlepiej zarabiających gwiazd w kraju, która ma własną markę odzieżową, buszuje na wyprzedażach w centrach handlowych?


Koszulka z Zary w biało-czerwone paski z przeceny

Koszulka z Zary w biało-czerwone paski z przeceny

Koszulka z Zary w biało-czerwone paski z przeceny

Koszulka z Zary w biało-czerwone paski z przeceny

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×