Małgorzata Rozenek raczy się cappuccino w ekstremalnie luksusowych klapeczkach. Za ten wielki napis zapłaciła fortunę

Małgorzata Rozenek we Włoszech

Małgorzata Rozenek we Włoszech

Małgorzata Rozenek od lat zachwyca nienagannym wyglądem. Każdy element jej stylizacji jest dokładnie przemyślany, a ona z uwagą śledzi najnowsze trendy w modzie. Tym razem zaprezentowała ekstremalnie drogie klapki, na które nie każdy może sobie pozwolić. Zobacz, ile kosztują.

Małgorzata Rozenek dla wielu fanów już kilka lat temu stała się wyrocznią trendów. Gwiazda jest inspiracją dla tysięcy kobiet, które z uwagą przyglądają się wszystkim jej stylizacją. Internautki regularnie dopytują się, skąd wzięła poszczególne elementy ubioru.

Perfekcyjna pani domu szczególnie lubuje się w ekskluzywnych markach, których nie brakuje w jej garderobie. Większość z nich pochodzi z najnowszych kolekcji znanych domów mody. Małgorzata od dawna jest też muzą Ewy MingeŁukasza Jemioła.

Rozenek starannie dobiera każdy element swoich stylizacji, które uzupełnia o efektowne dodatki. Niezwykle ważnym elementem jej ubioru są buty, które niemal zawsze zaskakują designem. Tak było i tym razem.

Małgorzata Rozenek w ekstremalnie drogich klapkach

Małgorzata w ostatnim czasie wybrała się z rodziną w ponad trzytygodniową podróż kamperem po Skandynawii. Zaledwie po jednym dniu w kraju wraz z Radosławem Majdanem ponownie spakowali walizki i wybrali się w romantyczną podróż do Włoch. Para dołączyła do Omeny Mensah i jej męża Rafała Brzoski, z którymi się przyjaźnią. Cała czwórka chętnie korzysta z lokalnych okazji i piękne pogody.

Rozenek korzystając z chwili wolnego wybrała się na kawę do pięciogwiazdkowego hotelu Grand Hotel Fasano, który znajduje się w Gardone Riviera. Gwiazda zabrała ze sobą ukochanego pieska, Franceskę.

Już po kawce? Franceska, jak każda Włoszka uwielbia dobrą kawę. Miłego dnia.

Wpis został opatrzony zdjęciem, na którym Małgorzata siedzi na kanapie i spogląda na pupila. Tym razem zaprezentowała się w bardzo prostej stylizacji. Założyła białą sukienkę z czterema kieszonkami ozdobionymi złotymi guzikami, którą uzupełniła czarnymi okularami przeciwsłonecznymi i torebką Dior. Uwagę przykuwają jej czarno-białe klapki z wyraźnym logo domu mody Christian DiorJest to model Dway Mule, który na stronie Dior.pl kosztuje ok. 650 euro, czyli około 2973 złote.

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek w takim wydaniu wygląda świetnie.


Małgorzata Rozenek na wakacjach we Włoszech

Małgorzata Rozenek na wakacjach we Włoszech

Małgorzata Rozenek w klapkach marki Christian Dior

Małgorzata Rozenek w klapkach marki Christian Dior

Klapki Dway Mule marki Dior kosztują ok. 650 euro

Klapki Dway Mule marki Dior kosztują ok. 650 euro

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×