Rozenek lansuje się w kosmicznych butach. W sam raz dla wytrawnych fanów mody. Mimo przystępnej ceny nie wszystkim się spodobały

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek zachwyciła stylizacją. Jasnymi kolorami przywołuje wiosnę, a internautki zachwycają się jej wyglądem. Uwagę przykuwają zwłaszcza buty gwiazdy. Gdzie i za ile takie kupić?

To, że Małgorzata Rozenek jest osobą zabieganą i zapracowaną wiedzą wszyscy jej fani, jak i to, że priorytetem gwiazdy jest jej rodzina. Przypomnijmy, że kalendarz gwiazdy pęka w szwach, a ona podejmuje się coraz to nowych wyzwań zawodowych.

Rozenek bazując na swojej pozycji, zbudowała prawdziwe imperium. Nie boi się żadnych wyzwań, a projekty, za które się bierze, to murowany sukces. O tym, jak pracowała na nazwisko, zdradziła w wywiadzie, którego udzieliła Magdzie Mołek.

Doskonale łączy także karierę z macierzyństwem. Zastanawia się też nad tym, by wznowić swoje poczynania naukowe. Przymierza się do obrony doktoratu. Mało tego, ruszyła z własną marka odzieży, a w social mediach co chwilę chwali się nowymi projektami.

Jest uznawana za jedną z ikon stylu. Fanki chętnie podglądają jej stylizacje. Tym razem zachwyciły jej buty.

Małgorzata Rozenek cała w beżu. Gdzie i za ile kupić buty, jakie nosi gwiazda?

Wiosenna pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza. Kilka dni temu Rozenek zdołała złapać kilka promieni słońca, a zdjęciami podzieliła się w social mediach.

Ubrana w białą sukienkę, ciepły szal i oryginalne botki, napisała:

Here comes the sun #sohappy – napisała Małgosia.

Pod postem jak zawsze nie zabrakło zachwytów. Stylizacja Małgorzaty Rozenek spodobała się wielu internautkom, choć nie wszystkim przypadły do gustu jej buty.

  • Jak zawsze piękna,mogę wiedzieć skąd są te buty?
  • Buty to takie jak na Marsa.
  • Gdzie można takie buty kupić?
  • Pani to wie jak przywołać słońe.
  • A te super buty? Można wiedzieć? Serdecznie pozdrawiam.
  • Buty popsuły całość. Nie podoba mi się takie połączenie.
  • PIĘKNA JAK ZAWSZE!! Chcę takie buty…where….can I buy them?

Sukienka Małgorzaty Rozenek pochodzi z kolekcji Isabel Marant i można ją kupić w sklepie internetowym Showroom za dokładnie 4332 zł. Botki, o które pytały w komentarzach internautki, zostały ręcznie wykonane z naturalnej skóry i kosztują 699 zł.


Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×