Szukaj

Głęboki dekolt i najkrótsza mini świata. Małgorzata Rozenek zaszalała na Viva! Photo Awards!

Małgorzata Rozenek w seksownej mini na Viva! Photo Awards 2018

20 listopada w Warszawie odbyła się finałowa gala plebiscytu Viva! Photo Awards 2018, którego zadaniem jest odkrywać młode talenty fotograficzne z całej Polski. Jak co roku na wydarzeniu pojawiła się prawdziwa plejada polskich znanych i lubianych, z Renatą KaczorukWeroniką RosatiKlaudią HalejcioAgatą MłynarskąKaroliną GilonAnną Kalczyńską na czele. Żadna z obecnych na imprezie gwiazd nie zdołała jednak przebić swoją stylizacją Małgorzaty Rozenek, która pojawiła się z ukochanym Radosławem Majdanem i zrobiła prawdziwą furorę swoją stylizacją.

Rozenek nazywana jest ikoną mody i stylu nie bez powodu, ale tym razem przeszła samą siebie. Perfekcyjna nie unika odważnych czy seksownych stylizacji, chętnie pokazuje ciało – i trudno jej się dziwić. Takich nóg nie należy ukrywać.

Tym razem ukochana Majdana postawiła na żółtą sukienkę w kolorowe wzory, pięknie eksponującą jej biust, obojczyki, ramiona oraz szyję. Kreacja o bardzo oryginalnym fasonie maskowała talię i brzuch, co może wydawać się nieco podejrzane w kontekście plotek o ciąży Rozenek. Nogi za to były kompletnie na wierzchu. Opalone, długie do samego nieba, w żółtych szpilkach pasujących do kreacji – nie sposób było ich nie zauważyć.

Swoją stylizację Rozenek uzupełniła czarną torebką i delikatnym makijażem, a ukochany nie odstępował jej na krok.

Podoba wam się?

Tłum gwiazd na Viva! Photo Awards 2018: Renata Kaczoruk, Agata Młynarska, Klaudia Halejcio, Anna Kalczyńska, Grażyna Wolszczak

Wiktoria Gąsiewska pokazała swój apetyczny biust! Na Róże Gali 2018 uczesała się na Małgorzatę Rozenek!

Małgorzata Rozenek przyłapała Radosława Majdana w łóżku ze słodką ślicznotką! Z kim ją zdradził?


Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Rozenek?

×